Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dominic Toretto is here!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Dominic Toretto

Salut. Eu sunt Ovidiu.

Ce v-as putea spune despre mine? Ei bine...
-am 14 ani
-imi place sa joc fotbal
-nu citesc manga
-am un caine
-sunt zodia fecioara
-imi plac nimeurile: Naruto, Bleach
-vreau sa imi fac prieteni.

Am vazut ca sunt putini baieti asa ca m-am inscris si eu sa fim mai multi.
Bye
Bine ai venit pe Animezup, Dominic Toretto!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

♥Belle-Chan♥

Buna Ovidiu pupic
Ma bucur ca m-ai cunosc un baiat pe zup 8
Nici mi-e nu prea-mi plac manga-urile... si ma bucur ca-ti place Bleach :X
Daca nu te deranjeaza as avea si eu cateva intrebari:
1. In ce clasa esti?
2.Din ce oras esti?
3.Ce filme iti plac?
4. Ce trupe iti plac?
Ma bucur ca iti place fotbalul (am jucat si eu cativa ani, chiar daca-s fata 24
Sper sa te simti bine pe anime zuppupicpupic Si sper sa ne imprietenim 5 pupic
Bye Byepupicpupicpupic
Hello, Ovidiu !

Bine ai venit pe Zup. Ei bine, da sunt destul de puţini băieţi pe Zup, majoritatea sunt fete. Oricum sper că ţi - ai făcut o părere bună despre Zup şi sper să frecventezi acest site mai des.
Sper să fi un user activ, ya know all this things...welcome to zup....o şedere plăcută, să - ţi faci prieteni pe site, alea alea.

Eu vroiam să te întreb dacă citeşti manga, dar e în ordine.
Cum îl cheama pe căţelul tău ? Din păcate eu am doi papagali enervanţi
de care vreau să ma descotorosesc mai rapid. xd teheee....

Dominic Toretto

Salut ♥Belle-Chan♥ ! Si eu ma bucur sa te cunosc.

1. Sunt in clasa a VIII-a
2. M-am nascut in Sydney, dar locuiesc in Cluj.
3. Filme: Avatar, Little Man, New Moon, Amurg, The Fast and the furios (toate), Big Momma 1, 2.
4. Trupe? Ei bine: La familia, Backstreet Boys.

♥Belle-Chan♥

Ce tare21 si eu sunt in a-8a
Ai vazut avatar ?108 si mie mi-a plakut la nebunie 108 ( e filmul meu preferat impreuna cu saga Twilight :X:X )
Wow te-ai nascut in Sidnay8 Ce tare :X:X dar acum dc te-ai mutat aici? Ai tai sunt romani? Mi-e mi-ar fi plakut sa traiesc in Sidney... 2
Si eu am locuit in Anglia... dar orikum e frumos in romania... chiar daca stau in cel mai haotic oras 21
Mai am o intrebare totusi... ce crezi despre fikurile Yaoi? 39
Sper ca nu te sacai prea mult cu intrebarile ( firea mea curioasa nu-mi da pace 108 )
Ja ne pupic
Hey...sper sa te simti bine printre noi..si eu am 14 ani ..4...mda ii implinesc maine da in fine ...se pune de acum21
Pai..sa inteleg ca esti umpic raper sau ce?Adica ce gen de muzica iti place mai mult?
Animeuri care iti plac?Iti place Vampire Knight65?
Care din filmele alea de sus care le-ai vazut tu,te-a impresinat mai mult,de ce?

Soo...bine ai venit pe site si sedere placuta!

Dominic Toretto

Lilith Blackhand- pe catelusa mea o cheama Lessie

♥Belle-Chan♥- Nu ma deranjeaza intrebarile tale.
1. M-am mutat aici pentru ca asa au vrut parintii mei. Tata e din Romania iar mama din Australia si cum pana acum am stat acolo au hotarat ca e timpul sa stau si pe pamantul unde a copilarit tata. 21 Si mie mi-a placut acolo chiar mai mult ca aici. Dar am invatat mai multe limbi in paralel. Engleza/romana/franceza/spaniola/italiana/germana. Ciudat, nu? Asta am zis si eu dar parintii mei au zis ca imi va ajuta...
2. Nu prea am citit yaoi, asa ca nu stiu sa iti spun exact.

Naraku no hana- Adevarul e ca sunt putin rapper, da ascult si muzica pop. Sunt un mare fan Michael Jackson.65
Pai fiecare film iti transmite un mesaj iar unii il percep altii nu. Eu mi-am dat seama si de aceea am ales filmele acelea.
Hello, Ovidiu O_O ! Bine ai venit pe animezup.
Eu st Denny 15 21. Neee~ ghici ce 65 si eu am 14 ani 65 si mai ghici ce si eu sunt din Cluj. 21) O_O'
Ok, deci e o premiera \:d/
As avea niste intrebariiii~
Carti citesti ?
Iti plac vampirii ?
Ce culoare preferi ?
Din ce zona a Clujului esti? 5
Aaaah ... ce culoare au ochii tai ? 43 [ zi ca negrii 24 ]
In rest nu am intrebri. Sper sa-ti placa aici si ma bucuuuuur foarte mult ca esti din Cluj. 15 Sper sa fim prieteni~ . Sa ne mai vedem si pe forum. ^^

Dominic Toretto

Buna Denny! Ma bucur ca esti si tu din Cluj.
1. Da, citesc multe carti, mai ales colectia lui Stephanie Meyer "Amurg" si "Oaspetii".
2. Da, imi plac foarte mult vampirii:X
3. Ei bine, negru.
4. Sunt din centru.
5. Albastru inchis inchis. Aproape negru21