Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo! :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ohayo, mina! Sunt Michiko, dar prefer sa-mi spuneti Hina^^. Sunt din Bucuresti si am 14 ani.^^ smile
Am vazut multe anime-uri, le voi enumera pe cele care mi-au placut: Naruto & Naruto Shippuuden (cel din urma numai 30 de episoade si m-am oprit 20 ), InuYasha, YYH, Spiral, Kiddy Grade, Tokyo Mew Mew, Mermaid Melody, Full Metal Panic!, Full Metal Alchemist, Jigoku Shoujo, Paradise Kiss, Shaman King, Kaleido Star, Yu-Gi-Oh si GX, si inca, dar numai cateva episoade...
Hobby-uri: de obicei forumurile anime, internetul si...statul in fata calculatorului^^. Si muzica!
Legat de muzica imi place Linkin Park, iar genuri R&B, Hip-Hop si foarte putin rock.
If you have any questions, just ask me! smile
hello Michiko4
inrebari:
1)nu iti place death note?2
2)3 days grece iti place?Smile(e o formatie dar cred ca nu iti place daca nu o cunosti,nui nik 4)
gata nu mai am
iti urez bun venit in animezup
btw:linkin park is my fav10
1.Ah, la Death Note m-am uitat numai la primele 3 episoade cum trebuie, si asta din cauza ca am stat foarte mult pe forumuri. 2 Dar azi ma voi uita pentru ca stiu cam ce se intampla si nu vreau sa mai ratez. smile
2. Iar 3 days grece inca nu 2 De obicei nu ma uit la anime-uri pe computer ca imi face fite si se enerveaza pe mine... 20 de-abia am apucat sa vad acele epioade din Shippuuden!
O.O Gomene, chiar n-am stiut ca e formatie... ^^' (ce desteapta sunt... gomen nasai)
Si ma mir ca am observat asta cand ma uitam la arhiva O.O (n-aveam ce face...)...again Gomene! 20

And thanks!^^ Any questions? 4
iti urez bun venit michiko... mi'a atras atentia sig-ul tau, e foarte misto lucrat.
Aloha!!!! Welcome p forum!!!
Sper sa te distrezi aici! O sa vezi ca toti sunt ffff de treaba, si daca te porti sweet o sa-ti faci multi prieteni! 3
Have fun n remember: follow the rules!
Va multumesc! Deja ma simt bine, imi place mult pe forum! :8:

Am numai o intrebare...ShyLie, te stiu de pe undeva? 21 Mi se pare ca te cunosc...

Anyway, thanks again!
Hi, Hina-chan! ^^
It's good to see ya here, too ^^

Nu cred ca are rost sa-ti zic "follow teh rulez" pentru ca, daca nu te incurc cu o alta persoana, sti foarte bine ce trebuie sa faci ^^

Happy-posting! ^^
Nope, chiar deloc, eu sunt, Hina-chan, numai ca m-am hotarat sa am si alt nick! :3:

Si, salut si tie, Darth Aikad!^^ Cel putin stiu ca exista si persoane pe care le cunosc deja^^.
oare de unde Hina-chan?? 21)
ma bucur sa te vad aici, forumul asta e intr-adevar cel mai cool din cate am fost eu pana acum 3
Si eu ma bucur sa fiu aici!^^

Recunosc ca e cel mai bun din cate am vazut. Il stiam de mai de mult, dar m-am hotarat greu sa ma inscriu, eram in dubiu... 22 Dar acum sunt bucuroasa ca m-am inscris, imi place la nebunie^^.

And, again, thanks! :3: