Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna!Ma numesc Catalina dar va rog sa imi spuneti kat sau oricum altcumva.Am 11 ani ca sa stiti atunci cand imi cititi ficurile ca sa nu existe certuri pe chestia aceasta.Am ochi caprui iar parul meu este un maro cu nuante roscate si blonde.(Parul meu are o intreaga istorie deoarece a fost si blond si roscat si maro.)Pai......hobby-uri:fac karate de mai putin de un an si momentan am galbena, am facut innot de performanta 3 ani dar m-am lasat si acuma merg doar vara ca sa ma mentin in forma, am talent la desen si am picturi foarte frumoase, imi place foarte mult sa scriu (diverse: ficuri, politiste, de dragoste etc.), fac actorie si mi-as dori sa devin si actrita pe langa altele.Sunt din Bucuresti si imi pare bine sa va cunosc pe toti!
Bine ai venit pe Animezup, *Kat*!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
(03-01-2010, 07:05 PM)*Kat* A scris: [ -> ]Buna!Ma numesc Catalina dar va rog sa imi spuneti kat sau oricum altcumva.Am 11 ani ca sa stiti atunci cand imi cititi ficurile ca sa nu existe certuri pe chestia aceasta.Am ochi caprui iar parul meu este un maro cu nuante roscate si blonde.(Parul meu are o intreaga istorie deoarece a fost si blond si roscat si maro.)Pai......hobby-uri:fac karate de mai putin de un an si momentan am galbena, am facut innot de performanta 3 ani dar m-am lasat si acuma merg doar vara ca sa ma mentin in forma, am talent la desen si am picturi foarte frumoase, imi place foarte mult sa scriu (diverse: ficuri, politiste, de dragoste etc.), fac actorie si mi-as dori sa devin si actrita pe langa altele.Sunt din Bucuresti si imi pare bine sa va cunosc pe toti!

Vreau sa-ti citesc ficurile pt ca toti zic ca iubesc sa scrie ficuri si cam toti sunt praf. Karate?Bravo tie...imi place descrierea...innot,teatru,desen15,Vreau sa-ti va desenele in seara asta :-b
intrebari:
te uiti la anime-uri?
care iti plac?
care e culoarea favorita?
ce zodie esti?
cam atata[nu mai sunt genul care pune intrebari cu sutele O_O]
sper sa te distrezi >.>
bye
-a ma uit la anime-uri
-ma uit la o gramada dar sincer nu stiam ca o sa am nevoie de o lista cu toate
-sunt varsator elemnt aerul cu ascendent in gemeni zodia mea chinezeasca este tigrul de pamant
-movul, rosu, galben, turcoaz

fata de altii lucrez la un capitol cateva saptamani bune nu mai mult de 2 luni ca am inteles ca se inchide topicul daca nu mai postezi
si multumesc pentru urari, felicitari etc.
1. Iti plac pirce-urile ?
2. Care e personajul tau preferat din naruto ?
3. Imi arati un desen facut de tine ?
4. Da`mi un link de la un fic de-al tau.
5. Vrei sa fim prietene?
1.da verisoaramea are dar eu nu si totusi sunt un pic cam mica dar poate in viitor
2.nu prea am unul fatele sunt prea slabee(ca putere ca asa sunt schelete ambulante) iar baietii sun prea nepasatori si obsedati dupa putere
3.nu prea stiu cum sa iti arat un desen facut de mine ca nu am niciunul scanata dar pentru ca tot este vacanta intersemestriala am sa scanez vreo 3 si am sa ti le arat
4.pai ficurile pe care le-am scris pe site sunt scrise din lipsa de timp ocupat dar tocmai vreau sa incep unul la originale
5.da de ce nu si oricum nu imi place sa refuz(decat atuncea cand imi face placere)