Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ZZZZZZZbuM!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

ZguBY

Hello!!Ce faceti? Zuppy02
Eu sunt Gaby Zuppy04,am 15 ani si sunt din Ploiesti .Imi place sa desenez si sa imi fac prieteni noi .Din cauza plictiseli nu am avut alceva de facut decat sa ma inscriu si eu aici si sa va cunosc ,poate impreuna ne vom distra .
[Astept alte intrebari-.-]
Bine ai venit pe Animezup, ZguBY!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hello si tie pe ZUp. Si mie imi place s adesenez, btw. Imi place sa si pictez dar mai mult sa desenez. Nu prea am rabdare cu pictatul, numai cand imi vine mie. =]]
oricum, cum ai dat de animezup ?
Sper sa postezi cat mai mult si sa fi un user activ.
Nu stiu ce alte intrebari sa-ti pun, nu vreau
sa par sacaitoare, insa ce manga-uri citesti ( adica ce genuri de mangauri iti plac ) daca binenteles citesti manga.
Iti place genul shoujo ? ( anime sau manga nu conteaza )
Well eu sunt o mare fana manga de aceia te intreb.
Spor la psotat si ne mai auzim / citim pe ZUp...

ZguBY

[quote= insa ce manga-uri citesti ( adica ce genuri de mangauri iti plac ) daca binenteles citesti manga.
Iti place genul shoujo ? ( anime sau manga nu conteaza )

[/quote]

Poi...citesc manga hmmm...
genuri preferate sunt :Mature, Mystery, Seinen, Supernatural,Horror,# Action ,AdultAdventure,Comedy,Doujinshi,Drama,Ecchi,Fantasy,Historical,
Horror,Josei,Lolicon,Mature,Mecha,Mystery,
Psychological,Romance,School Life,Sci-fi,Shoujo,Shoujo Ai,Shounen si mai sunt 106 in fine 4.
Preferatele mele din luna asta sunt :Ryouko no shinrei si Mizu ni sumu hana
Cam atat 4 alte intrebari 10 4:hug:
si mie imi place Shoujo ai, romance si horror.
O manga buna, chiar foarte buna....horrror si psihologic este Skyhigh. Mangaul este foarte bun, ador grafica si cum se desfasoara actiunea. O stii ?
O ador...
Adevarul e ca si eu citesc multe genuri dar printre primele ar fi shoujoul, yuri si horrorul / psyhological.

Ioana

Bun venit pe zup ^^ Gaby Smile Sper sa iti faci prieteni noi aici si sa te simti bine Smile.
Am si eu cateva intrebari:
1. Iti place sa citesti? ( ai putea sa imi faci si mie o lista cu cartile pe care le-ai citit te rog ?. Daca vrei iti pot face si eu una destul de lunga )
2.Ce muzica asculti?
3. Iti place sa faci amv-uri?
4. Ai frati/surori?
Si mie imi place mult sa desenez . Se poate zice am chiar putin talent...mie cel mai mult imi place sa desenez in creion cu mina , in carbune sau cu pix negru cu gel 39. Desenez uneori cu culori, si de pictat mai rar...nu am atata rabdare de obicei 4 ^^""

ZguBY

"1. Iti place sa citesti? ( ai putea sa imi faci si mie o lista cu cartile pe care le-ai citit te rog ?. Daca vrei iti pot face si eu una destul de lunga )
2.Ce muzica asculti?
3. Iti place sa faci amv-uri?
4. Ai frati/surori?"

1.Carti 39hmmm...
-"Cea mai frumoasa noapte" Rodica Padina
-"Steaua Sudului" Jules Verne
-"Masca de fier" Alexandre Dumas
-"Douazeci de mii de leghe sub mari" Jules Verne
-"Vulcanul de aur" Jules Verne
hmm...pe cele de la Harry Potter le-am citit pana la Pocalul de Foc 106
-"Leaganul pisicii" Maurice Bring
-"Moarte in Kasmir" M.M. Kayne
-"Jian" Eric van Lustbader
-"Dracula" Bram Stoker
-"Atherton-Casa puterii" Patrick Carman
-"Floare-de-Zapada si evantaiul secret" Lisa See
-"Shogun" James Clavell
-"Principesa de cleves" Doamna de La Fayette
-"Mara" Ioan Slavici
-"Romanul Adolescentului Miop" Mirecea Eliade
39Mai sunt dar nu le zic pe toate =.=

2.Muzica Smile
Korn, LinkinPark, Nightwish, Papa Roach, Sistem Of A Down,Led Zeppelin,Deep Purple,Black Sabbath,Jethro Tull,Yes,Rush,Genesis,Gentle Giant,Frank Zappa,Jimi Hendrix,Hawkwind,Gong,Faust,Magma,Anglagard,Porcup ine Tree,Ozric Tentacles,Djam Karet,John Abercrombie,Fred Frith,Terje Rypdal,John Coltrane,John Lee Hooker,Jan Garbarek,Doors,Fleetwood Mac,Groundhogs,Savoy Brown,John Mayall,Metallica, Irod Maiden, Manson etc.
3.Uhm...nu am timp pentru ele ,si plus imi merge cam greu pc-ul =.=.
4.Da ,am o sora de 6 ani e si buna si rea , e foarte nebuna si enervanta .Vorbeste mereu ,fara oprire 22are atat de multa energie incat imi doresc sa am jumatate din energia ei dar cred ca tot mult ar fi .