Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturoooor!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Pisica de Diamant

Salut! Ma numesc Astrid, am cinsprezece ani si sunt din Cluj.

Sunt zodia leu, si sunt pasionata de lucrarile in programe de modificare a pozelor, de plimbari lungi prin parc, calatorii, istorie, referate si Fan fiction.

Astrid e un nume suedez, pentru ca tata e original din Suedia dar mama e romanca asa ca stam aici.

Sunt o persoana destul de calma, dar cand e scoasa din sarite sau calcata pe coada isi arata latura feroce, cea de leu.

Sunt in clasa a noua de la liceul Emil Racovita, sectia matematica-informatica, liceu din Baia Mare. Stau impreuna cu o prietena de a mea intr-un apartament foarte... vesel21

Daca ar fi sa ma descriu in trei cuvinte ar fi usor: sociabila, tupeista si prietenoasa.

Astept intrebarile voastre.
Bine ai venit pe Animezup, Dulce!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Kyyyyaaaaaa leoaica meahug(si eu sun leu).Ma simt usurata sa vad ca nu sunt singura care are un nume mai deosebit(al meu e Cezara).Ma bucur sa citesc ca iti place Fan Fiction-ul deoarece si mie imi place si scriu foarte multe asemenea lucruri(chiar acum am terminat de scris un fic cu crime19 ).Daca nu te-ar deranja,as avea si eu cateva intrebari pentru tine:
1.Care e anime-ul tau preferat?
2.Care manga-ul tau preferat(daca citesti)
3.Place yaoi/yuri?
4.Ce parere ai de persoanele bisexuale?
5.Vrei sa fim prietene?
Gratie pentru timpul acordat si bun venit pe Animezup!!!!Cezy te kissssss.

Pisica de Diamant

Cezara, nu mi se pare ca ai un nume ciudat. Uneori e ciudat sa auzi in clasa cand zice profesorul:

-Oana, Mihaela, Sanda si Astrid la tabla.
Da ce sa fac? Daca tata asa a vrut asa e.

1. In legatura cu anime-ul is mai multe darpreferatul e Naruto.65
2. Nu citesc manga.
3. Cazurile in care imi plac yaoi/yuri sunt foarte rare, dar mai sunt exceptii.
4. Pai ce pot sa spun? Aici depinde de caracterul fiecaruia si de persoana de care este atrasa chiar daca e fata sau baiat.
5. Sigur, de ce nu? Ia-mi ID de la profil.4
Welcome to Zup, Astrid.....sau Dulce....cum ai dori sa te string. Oarecum, imi place sa stii numele tau. Chiar as vrea si eu un nume ca al tau.
Este foarte frumos.
Vroiam sa te intreb daca citesti manga, dar am observat ca nu. Chiar eram curioasa sa vad cam ce genuri iti plac
dar nu-i nimic. Cum ai dat de animezup, totusi.
Sunt destul de curioasa.
Oricum sper ca vei fi un user activ si sa-ti faci prieteni pe aici.


bye

Pisica de Diamant

Buna Akasuma, imi pare rau sa te dezamagesc dar se pare ca nu citesc manga. Nu prea ma pasioneaza.

In legatura cu numele meu, ma bucur ca iti place, asa a vrut tata sa fie si pentru asta ii multumesc. Si eu sper ca o sa imi fac prieteni si sa ma integrez bine in "comunitatea" Animezup. Smile

In legaura cu "cum sa imi spui", imi place sa mi se spuna pe numa, Astrid sau Stridi4
Heeey Astrid! Welcome to zup! hug

Stii sa vorbesti suedeza? Am locuit si eu 2 ani acolo , mama mea locuieste in Suedia...munceste acolo ... Super tare si mie imi place photoshopul si fan fiction si naruto and stuff! Mai am o intrebare ..cum adica locuiesti cu o prietena ? Hmm? ..Daca stai singura cu o prietena...foarte nice ...mi-as dori si eu sa stau singura.

Enjoy zup! Kisses

Pisica de Diamant

Pai sincer, eu nu stiu sa vorbesc suedeza. Sunt cetatean roman de origine suedeza, dar nu stiu sa vorbesc limba. Cand am vreo nelamurire il intreb pe tata, el e original din Suedia si stie sa vorbeasca la perfectie. Mama e romanca, asa ca locuiesc in Romania.

In legatura cu locuitul, eu locuiesc in Baia Mare, cu prietena mea, care e la acelasi liceu cu mine. Pana in clasa a opta am stat in Cluj iar apoi am venit aici. Eu cu prietena mea, fratele meu geaman cu prietenul lui cel mai bun. In acelasi bloc. Mama sta mai mult in Suedia, dar vine odata la trei-patru luni de sarbatori in tara. Oricum si ea si tata ne trimit bani sa nu ducem lipsa de nimic.4