Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: find the thing in the picture
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
:X ador vioara
şi asta pentru că îmi place mie poza nu de alta 21
şi asta că îmi place prea mult vioara : ))
mda îmi place mie sunetul provocat de acest instrument şi instrumentul în sine. oricum a fost o cerere simplă şi foarte plăcută.

Next : mânuşi negre
Manusi Negre...uite manusi negre 4 A fost destul de usor
This is it with the gloves ClicK

Next:: I`m not sure buuuuuut vreau....ce vreau...a da...o palarie...daca se poate sa fie si neagra si mai bine :3
Hmm, a fost destul de uşor. Livrată la domiciliu : )) şi mi-a făcut plăcere să caut. Pălăriile sunt aşa drăguţe <3
she's cute <3
nu-i aşa că e sweeeeeeeet?
~ mda nu m-am putut abţine.

Next :
Pian
Pian
Poftim un pian... ce ador acest instrument muzical.^^
Un Pian
A fost usor.4 ce imi place poza8 E superba.
Next : Flaut
Ah <3 Nodame Cantabile. Frumoasă poza într-adevăr, chiar îmi place.
Revenind, am găsit şi eu ceea ce doreai. Am găsit o poză destul de drăguţă şi cheering.
here you have
Flaut = interesant ;; )

AÅŸa, next :
Ciocolată
Cicolata :3 !!! Am cautat si am dat de this pic I hope so 105 . Nu sunt foarte dragalasi ? 8
Eu zic ca da , mai ales pentru ca mananc niste biscuiti de ciocolata [ sau cel putin asa cred : ) ) ] . Bine daca ma uit mai bine sunt niste bomboane xD .

Next : Pai ... Carti de joc
Ah cărţi de jooooooooc <3 a trecut ceva vreme .. Ok să nu intrăm în detalii. Mi-a făcut plăcere să caut şi o poză cu aşa ceva.
Arent they so cute X: ?
and this one X:
Aşa.... să vedem.

Next : papuci
Papuci, papuci, papucei...Ai mei nu`s buni?:]] Anyway, I liked to search for them :]

This is it. ClicK

Next: ce vreau...ce vreau...offf iar sunt nehotarata...sad, no? anyway...imi dorec o imagine cu o pijama...camasa de noapte pijama cu pantaloni...numa' sa se doarma in ea, atat conteaza :]
Ah m-am uitat la o mulţimeeeeeeee de poze cu anime în pijama : )) lol sunt atât de adorabile.
în sfârşit am dat peste o alta şi am decis să o aleg X:
pj :X

Next :
Ojă roşie 5
Ew, nu imi place oja dar fie, poftim ~ http://i45.tinypic.com/2moe8wk.jpg
Cand ai spus oja rosie primul personaj care mi-a venit in minte a fost Meiko din Vocaloid ^^ sper sa iti placa. :]

Hmm, barci.