Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hehe...buna :D
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Blu3

Salut 4 ...sunt Alex ...blea blea .... 13 ani...sincer nu prea le am cu prezentarile 21.

Anime-uri preferate : inuyasha , soul eater , paradise kiss , elfen lied , naruto , death note , bleach ...blea blea ...ajung ? xD

39 in rest ...nu prea am ce sa spun ...o sa ma cunoasteti pe parcurs 4:?:
Bine ai venit pe Animezup, Blu3!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

Bonny

elooubye
sunt si eu noua aici10imi pare bine, iti urez bun venit cum mi sa urat si mie toata ziua <<ieri>19)
eu sunt bonny si se pare a avem ceva in comun ca nici eu nu sunt cu prezentarile21 a trb s ama ajute cnv
am si eu 13 ani10
doua intrebari:
`De unde esti?
`Iti place yu gi oh GX! ?888


p.s : nici to meet you again
ciao pupicbyehugbye
Buna si tie dragul meu Danonino. [ asta e porecla pe care o folosim, asa ca intre prieteni ] 23
Ma bucur ca dupa un milion de ani lumina te'ai gandit sa iti faci cont...ce, te'a impins Tsunade a ta sa te inscrii ? 24))))
Bun venit si nu iti dau hug ca nu meriti 21
question de la mine : iti plac potaile sau pisicile ? 39
(18-12-2009, 12:08 AM)Blu3 A scris: [ -> ]buna xD 21 ...broastele testoase, stii deja 47.

da 5 ...tsunade m-a pus 24

serios ? cu sau fara pistol la capu' tau ? ia spune'mi 5
si hai lasa vrajeala cu Danonino ca mi s'a acrit din cauza ta 24 meriti sa fii mancat da crocodili :X daa :X daca ma superi, te tai bucati si te dau ca crocodili si pesti pirahna :X
mai traiesc broastele tale testoase sau le'ai mancat exact cum ai facut cu pestii pe care i'au avut SAU le'ai calcat si le'ai omorat cum ai facut cu melcul ? 24))
amintiri din copilarie de blu3 si myuki
da cam asa suna
ai picat si tu din cer de pe ce planeta vi sau esti din alta galaxie trimitele extraterestilor condoleante din partea mea ca saracii de ei mai nimeni nu crede in exista lor decat tocilarii care inventeaza scuze sa nu mearga la petreceri ca ajung inapoi acasa plini de rosii
asa sa vedem
1.ce zodie esti
2. in ce clasa esti(sti in ziua de azi vad ca nu conteaza ce varsta ai ca poti fi si intra-ntaia
3.cum ai dat de anime-zup
4.de pe ce planeta ai cazut cu racheta ta ce s-a defectat si a picat in cl(apropo ce oras este asta ca nu imi amintesc sa il fi vazut pe harta sau poate ca imi trebuie ochelari)
5.incearca si tu sa faci o introducere mai ca lumea ca te-ai ars din prima cu introducerea ta cu tot

da ok mai bifam un baiat pe site ca opricum pe niciunul nu l-am vazut scriind vreun fic pe-aci' dar asta este daca nu vreti sa dovediti ca puteti face si altceva inafara faptului sa ignorati indragostitele si sa va omorati pe calculator

noroc pe aici si ai grija la critici ca te caci pe tine de dure ce sunt
daca te-am jignit imi cer scuze dar nu asta a fost scopul meu trimite un PM si injura-ma daca nu iti convine ceva

apropo bun venit pe site (stiu,stiu se pune la inceput dar mai imbatraneste lumea ce sa faci)