Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ulquiorra a venit
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Ulquiorra

Salut la toti. Sunt Ulquiorra, am 21 de ani si imi plac mult anime si manga desi nu le vad pe toate caci nu am timp.

Seriile ce urmaresc la moment sunt Naruto, One Piece, Bleach, am vazut Death Note, FMA, si multe altele.

Deasemenea citesc si manga la primele 3 din aceste serii.

As vrea sa intreb de administratori daca pot posta undeva despre Naruto Manga si Anime traduse in limba romana, caci lucrez cu un grup la asta si cred ca la multi le-ar face placare sa stie. Dar bineinteles nu vreau sa fac spam asa ca spuneti-mi voi.

Va salut.
Salut si bun venit !
Sunt Misa(nu-i numele meu 21).Pe tine cum te cheama?(optional)
de la 1 la 100 cat de mult iti place death note?
btw poi mai sunt care posteaza manga traduse naruto si altele.

ink odata bun venit!

Ulquiorra

Pai ma chiama Valentin

Death Note i-as da...........99, 100 nu-i dau fiindca doream sa mai continue.

Am vazut ca sunt si altii, dar eu traduc si anime, si pe urma fiecare are versiunea lor, voi veti alege care va place mai tare, nu?

Merci de raspuns Smile
Bun venit pe Animezup, iti urez un welcome calduros. Ne bucuram sa te avem printre noi.
In ce priveste Naruto manga in limba romana, din nefericire deja exista un thread pentru asa ceva. Gomene dar nu se mai poate.

Ulquiorra

Dar de ce?? Suntem grupuri diferite cu traduceri diferite, fiecare ar alege ceea ce doreste, oricum, daca nu vreti atunci nu mai pun.
Saluty Ulquiorra!!!
Nu te speria dar uneori sunt cam hyper si sunt mai nebuna de felul meu
Inner me: Aici ai dreptate...
Me: Vezi ca si u faci parte din mine!
Inner me: Atunci cum ti-ai permis sa ma faci pe mine nebuna?!?
Me: Taci!
Deci cred ca m-ai cunoscut oficial pe mine si pe Inner me care e cam nesuferita 21)
ne bucuram sa te avem printre noi!!
Sa ne mai citim pe aici!!!!