Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut ^_^ Nou-venita ^_^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

SakuyaRena

Salut! Ma numesc Raluca, am 16 ani in prezent(adica maine voi avea, dar deh...^_^). Sunt din Ploiesti (romanticul oras al ploilor <sigh> ^_^) si sper ca aici imi voi face noi prieteni. Nu este primul meu forum, mai sunt inregistrata pe multe alte forumuri, asa ca sunt constienta de reguli si promit sa ma straduiesc sa le respect. De asemenea, sper ca ma voi obisnui rapid si cu acest super site ^^". Altceva despre mine ...erm... astept intrebarile voastre, daca aveti ^_^ .
poi....probabil te asteptai ca primul comm p care il primesti aici sa fie de la cineva cool si experimentat si cand colo ma vezi p mn!!!
21)) ce-mi placesa stric cheful oamenilor!!! lol
Deci....
Salut si bine ai venit p Zuppy!
Sper sa te dstrezi si cre`ma o sa-ti faci noi prieteni (deja ma ai p mn 4)
o intr:
Ce anime-uri iti plac?

SakuyaRena

Mm, merci ShyLie ^_^ Incantata de cunostinta si ma bucur ca esti aici. Abia astept sa te cunosc mai bine.. Animeurile care-mi plac ...eh...sunt asa de multe ^^" am vazut peste 100, dar cel mai mult mi-au placut: Kaleido Star, Yuyu Hakusho, Death Note, Honey and Clover, HoneyXHoney Drops, Inuyasha, Naruto, Ginban Kaleidoscope, Full Moon wo Sagashite, Paradise Kiss si Gravitation ^_^ si lista ar mai continua ^_^
welcomes si din partea mea... nu prea imi vine inspiratia sa scriu ceva care sa ia ochii, insa iti pot ura si eu bun venit, sedere palcuta, si integrare rapida Wink , plus, daca ai zis ca vrei sa iti faci prieteni, iti vei face multi aici 3

if u need smth, pm me
Welcome pe zup si-mi pare bine de cunostinta pupic
Intrebari?Pai...Ce muzica asculti?Ce-ti place sa faci in timpul liber?Cam atat...eh,doar daca esti singura la parinti? 4

Apropo:Frumos nume 10 Sper sa mai vorbim ^^"

SakuyaRena

Merci Kyo, Moody. ^_^
Muzica...Cel mai mult ascult rock. Nu-mi place decat muzica straina, rareori ascult muzica din Romania. Ca formatii ar fi: Nightwish, Placebo, Evanescence, Guns n' Roses, Qween si mm...Beatles (dar mai rar) Ar mai fi...Ascult orice tip de muzica... (aproape) ^_^ . Si imi plac OST-urile din animeuri, mai ales cele din Gravitation, Full Moon si Kaikan Phrase. In timpul liber imi place sa joc tenis de camp, sa inot sau sa joc sah (sunt sporturile mele favorite) Imi place sa vad animeuri, sa ma intalnesc cu prietenii si sa ascult muzica, insa ocupatia mea principala e scrisul ^^ M-am apucat de doi ani, am postat unele povesti si pe alte forumuri si de indata ce am o idee buna, voi scrie ceva si pe acest forum^^". Si ultima intrebare: Da, sunt singura la parinti ^_^. Merci inca o data si ne vedem pe forum!