Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Legaturi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Beau cu un PAi Roz dintr-o Ceasca Cu Cafea,in timp ce scriu cu un Pix diferite Litere pe Randurile Paginii.
God..take me now21
Next:ursulet,monitor,pumn,cazatura
mam enervat pe ursuletul meu de plus de pe monitor, asa k iam dat un pumn de a luat o cazatura zdravana in care nu a mai ramas nimic din maimutoi sau din monitor fiinda au ajuns la vecinii de la parter 21

Next: sifonier, poster cu trupa preferata, haine, parada modei, cea mai buna prietena, Barbie Girl <<thaaa ... am niste idei 21>>
In camera la cea mai buna prietena a mea , se afla un sifonier cu haine ,in care ea face parada modei,un poster cu trupa preferata,sh o Barbie Girl (wtf??x.X)

God,if u take lye now, take me too XD

Next:unghie,perdea,musca,litera. XD
Well,in timp ce incercam sa omor o musca enervanta,cu unghia schitam litera B pe perdeaua din dormitorul meu.

Next:sora,perna,scaun,rimel,,(muwhaha,,sa vedem ce va iese21
Am pus o perna pe scaun, ca sa pot sa o dau cu rimel pe a mea sora >.<
o_O i have a sister?


Next:lacrima,litera,cutie,medalion :->
Well ToXic~RinRin,daca nu aveai o sora,ti-am facut eu una cadou21

In timp ce stateam in patul meu moale,m-am hotarat sa iau cutia cu bujuterii,alegand medalionul cu pandantivul in forma literei,,A".O lacrima imi traverseaza obrazul,deoarece medalionul mi-a trezit amintiri triste.

Next:Casti,ursulet de plus,pat,poster.
Stau in pat cu castile pe urechi ascultand muzica si in timp ce ma uitam la posterul cu An Cafe strangeam un ursulet de plus in brate ... 10

Next: tasta, cutie cu suc, paine prajita, firimituri, sora enervanta.
Am o sora enervanta,care cand manca paine prajita,face firmituri pe peste tot,iar cand are in mana o cutie cu suc,varsa cate umpik pe fiecare tasta.

*nods* 39 asta trebe sa fie sora care mi-a facut-o Sadic_Soul cadou

Next-plapuma,placinta,stele,bratzara
Stau in curte in cort sub plapuma moale, mancand o placita cu mere si din cand in cand lumina stelelor se reflecta in bratara mea de argint.

Next: supa, lingura, mama cicalitoare, desert gustos <<LOLA! 21>>
O mama cicalitoare imi tot spune ca daca nu mananc supa cu lingura,nu voi mai primi acel desert gustos.
:??

Next:Capac,telefon,geam,portofel >.<"
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15