Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: zuzu girl
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Poi... numele meu e Larisa desi prefer sa mi se zica Lary sau Larisuca. Am 14 ani <:-P ( ce bine ) . Sunt o fire amuzanta, prietenoasa si daca aveti intrebari abia astept sa va raspund. Aa... trebuie sa precizez ca sunt zuzu rau si ma mir ca Dya( una din bf-urile mele- am 2 sau 3...nu m-am hotarat inca) ma mai suporta crazy
Hello and welcome.Pai de unde esti,ce muzica asculti,ce animeuri preferate ai. etc. etc. dar deocamdata ajunge 4 so,tell me...
Poi sunt din Timisoara, imi place sa ascult Nelly Furtado- sunt mare fan al ei, ascult rock- Linkin Park, Good Charlote, Green Day si altii, adica ascult cam orice in afara de manele si populara smile . Acum eu nu prea stiu sa fac diferenta intre anime si desene si ce genuri or mai fii asa ca le zic pe toate la care ma uit, adica si seriale , desene, anime ... etc : Lost- un super serial, Gravitation, Paradise Kiss, Naruto, H2O, anatomia lui Grey- tot un super serial, CSI si NCIS- mortale astea doua si cam atata... acum vreu sa vad si eu Full Metal Panic smile

Soundwave

Bine ai venit pe AZ.
Daca o sa te pui sa vezi FMP ai grija ca sunt 3 serii in total. Merita vazute toate 3.
Multumesc Soundwave ... poi eu acum o sa ma uit la seria ce o sa fie acum la tv ... stii u care... ca nu vreau sa zic postu tv. O sa vad cum fac sa ma uit la toate 3, oricum mersi ca mi-ai zis ca eu credeam ca is doar 2 .
Pai...si mie imi place de Nelly Furtado,si eu sunt din timisoara si avem chiar cateva animeuri preferate in comun.

Kaoru Fuji

hy L@ry15 Smile bun venit pe Animezup 4
pot sa spun k avem mte in comun 4 si eu sunt nascuta in mai 15 si avem si niste preferinte in comun (formatii, anime`uri) 4
intrebari nu am 10 te`au intr si ceilalti c vroiam sa t intreb si eu 71
ink o data bun venit si sper sa t simti bn aici 4

Lory_Ayame

Salut Larisuca!pupic Ce ma bucur sa vad ca esti si tu pe AZSmile
mersi lory...si eu ma bucur sa vad ca esti pe aici.

ps: sa pun vreo poza cu mine? looser
Ola Lary!
Si welcome p forum!
cred ca o poza nu ar fi o idee asa de rea (nu te speria....asa ma bag eu mereu ca musca-n lapte)
revenind,,,,citeste regulile si respecta-le si cel mai important....have fun!
Pagini: 1 2