Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: A stupid girl!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

ImP

Hey! Ma numesc Marina , am 14 ani , sunt din Galati , nu am nimic special , ce sa zic ....
Ce imi place: Imi plac multe chestii , urasc si mai multe, asa imi plac muuuult de tot animeurile nu am unul preferat (inca) poate imi recomandati voi...imi place sa ascult muzica , sa desenez chiar daca nu sunt prea stralucita, sa imi fac prieteni , sa imi fac dusmani, sa experimenez lucruri noi , si multe altele.
Ce urasc: dupa cum am mai spus urasc multe chestii cum ar fi : manelele, rozul , pe fratemio , unii colegi ( marion daca citesti chestia asta desi ma indoiesc TE URASC DIN TOT SUFLETUL) serpii , si multe altele
Unii din cantaretii mei favoriti: Pink, Britney Spears, Christina Aguilera , Justin timberlake , Avril Lavigne , Evanescence , ( si trupe ) Green Day, Tokio Hotel , eh si multi altii . Ma bucur sa va cunosc!( p.s . glumeam la partea cu dusmanii)
Bine ai venit pe Animezup, ImP!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
bun venit pe zup Marina !
ma bucur sa mai cunosc inca un fan anime din galati. hmmm.... iti plac Pink, Britney Spears, Christina Aguilera , Justin timberlake , Avril Lavigne , Evanescence si mie imi plac
si intrebari( daca vrei raspunzi , daca nu nu)
citesti manga? daca da , ai o manga favorita?
vrei sa fim prietene?
cam atat si iti urez inca o data , Bun venit pe zup! sper sa iti faci cati mai multi prieteni si sa te distrezi!

ImP

Scuze nu citesc manga , si da vreau sa fim prietene ma bucur ca avem aceleasi gusturi si multumesc de intampinare.

Musa

Salut, sunt noua pe aici .Bine incepem cu inceputul , ma cheama Cristina ,dar majoritatea din prieteni ma numesc Musa.Este din cauza ca iubesc foarte mult musica.Sunt din
Chisinau (Moldova ).In momentul prezent sunt in clasa a 12 ....
Ca aspect fizic sunt de gen obisnuit, adica - inalta, parul castaniu si lung, ochii de culoare cafenii inchisi si asa mai departe. Sunt o persoana serioasa si responsabila (poate prea )
Ce ador: animeurile (Gravitation , PURE LOVE) , MUZICA (K. WEST, M.JACKSON, RASMUS,
Christina Aguilera, THE GAME, K- MARO, AKON ,J.LO ),LITERATURA ARTISTICA UNIVERSALA,SA MI FAC PRIETENI,SA CANT LA PIAN,SA COLECTIONEZ FELICITARI DIN DIFERITE TARI , SA CALATORESC .......
CE URASC: NEINTELEGERA , FILMELELE(NU AM RABDARE ),INDEFERENTA,UNELE PERSOANE SI ALTELE.
MOTOUL MEU E "ORICE CE S-A INTAMPLAT, TU TREBUIE SA PRIVESTI SA MERGI DOAR INAINTE. "
Ma bucur ca va cunosc!!!!!!!!!! Sper sa devenim prieteni .

ImP

buna Musa . wow nu am mai intalnit pe nimeni care sa urasca filmele...si mie imi place sa calatoresc , bun venit si sper sa ne intelegem bine...