Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: I'm here *now*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sunt o fata normala,cu o viata normala doar ca in vacanta m-am cam
t[z]icnit putin ;]],numele nu cred ca va conta asa ca e de ajuns nick'u,am 16 ani...imi plac anime-urile,manga[mai ales Moe kare! my old obsession],culori favorite..hmm,sa vedem: rosul,albastrul,verdele,mov <3 si negrul.Anime'uri preferate..hmm voi enumera doar cateva: Vampire knight,Shugo chara![Doki!],Death note,Junjou Romantica[yeah..i'm yaoi addicted],muzica ascult j-rock of course,rock pe ici-colo si pop[foarte rar]iar ca trupe preferate:Alice nine,The gazette,Linkin park,Simple plan,Green day,Nightmare etc.
Intrebari?
Bine ai venit pe Animezup, ToxiChou!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit pe AZ ToxiChou ^^ . Sper sa te distrezi pe aici.So , esti fana shoujou vad [ vk,shugo chara ].Iti place j-rock....si acum ajungem la obsesia mea :love:...asculti :
- Abingdon Boys School
- UVERworld
-Chiaki Ishikawa
- KOKIA
-Aya Hirano
- L'arc En Ciel ? ....ptr inceput ? daca da,ce melodii preferate ai ? :chuu:
In rest..well..cam atat,ja ne.
In primul rand,merci pentru intampinare si acum sa raspund:
Ascult UVERworld,Aya Hirano,L'arc En Ciel iar melodii preferate..pff! sa vad ca imi cam plac toate :]] asa deci,la UVERworld Colors of heart [am ceva cu melodia asta de ceva timp -.-],Chance! si atatea sunt favorite,acum ajung la Aya Hirano-namida namida namida[o fi melodia veche da' o ador ;x] iar L'arc En Ciel..hmm Blurry eyes si seventh heaven.