Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ciao minna!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

karynutza

Hello, numele meu este Carina, am 17 merg pe 18( abia astept :p) si sunt din Bucuresti.
Printre anime-urile mele preferate se numara Inuyasha, Kiddy Grade, Full Metal Panic si Death Note( descoperit de curand) dar imi place sa citesc si manga cand imi permite timpul. Deasemenea printre hobby-uri se numara Photoshopul (yup I'm a GFX addicted), muzica de calitate si imi place sa scriu nu ca oi avea eu cine stie ce talent dar ma calmeaza.
alta persoana nerabdatoare sa scape de minoritate ^_^. si eu al fel [*ahem*]

bun venit pe animezup, sper(am) sa te simti bine aici, sedere placuta, happy posting si integrare rapida Wink

ai zis la un moment dat ca iti place sa asculti muzica de calitate. si de aici vine itnrebarea: ce gen de muzica digeri? Smile

daca ait alent la scris, esti bine venita sa postezi pe forum scrierile tale.

ne mai citim ^_^.

p.s. hell motherfucka sunt primu xD

karynutza

Thnx pentru intampinare:p. In legatura cu intrebarile:
1.In general ascult muzica romaneasca dar si straina. Ascult trupe gen Travka, Cargo, Vita de vie, Vama veche, Aia iar printre muzica straina se numara Aerosmith, Placebo, Rammstein etc.
2. In general prefer culorile deschise si mai pastelate cum ar fi rozul, albul, bleu dar imi plac si nuantele de maro, bej etc.