Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: yo mina ;)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ohayo,mina-san! ma numesc Manuela si sunt din Vaslui(un mic oras din moldova 4 )

Am 15 ani,sunt o fire destul de sociabila,uneori impulsiva,alteori visatoare.Imi place sa ascult rock(Evanescence si Linkin Park) si j-rock(Gackt :X ).Pai......anime-urile mele preferate sunt: Sailor Moon,YYH,InuYasha,Mew Mew Power,Naruto,Jigoku Shoujo,Kiddy Grade etc.....


i hope to make a lot of friends 4......any questions?
Welcome,maya ^_^
uhm....questions.. care e filmul tau preferat? ^^
and..errm..ce mai faci? ^^'
welcome again
buh bye4
pai....filmul meu preferat este Star Wars 4......si deocamdata sunt racita 20......ms mult ptr comm Qeen of Peace pupic
Rock ....ruleaza..... bun venit pe Animezup...sper sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni...Si.....spor la postat.......

Kaoru Fuji

hello maya 4
bine ai venit pe animezup 4
yeah... rock rulez 444
intrebari deocamdata nu am 71
sper sa`ti faci mti prieteni pe aici 10
welcome again hug and happy posting 4
pey si eu pe aici sa iti urez bun venit 4.

mica remarca: FC Vaslui-ul tau a facut 1-1 cu Gloria Buzau-ul meu 21 .

bun venit, happy posting, fa'ti prieteni ca nu o sa iti fie greu, si ne mai citim pe aici Wink
domo,mina pentru comm-uri pupicpupicpupic ........''mica remarca: FC Vaslui-ul tau a facut 1-1 cu Gloria Buzau-ul meu ''.........macar n-am luat bataie 4,Kyo.
Wellcome Maya, cum a zis si Kyo, sper sa iti faci multi prieteni si sa fii activa. 10
In rest have fun si happy posting.