Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya guyz!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

~Kira.Kira~

Hello lume!Am 14 ani,sunt din Valcea(are ceva daca nu imi spun numele?As prefera sa ramas sub numele de Kira,sa nu ma strige lumea de pe aici altfel...).Imi plac foarte mult animeurile(desi nu ma uit decat de un an)...Ma uitam si inainte insa nu stiam ca se numesc astfel 21 .Sunt in zodia pesti(nu stiu daca asta conteaza foarte mult 21 ),i'm a girl...lol..Si(nici asta nu stiu daca conteaza) sunt foarte pasionata de culturile vechi ^_^ .
Trebuie sa spun si ce hobby-uri am?In fine chiar daca nu trebuie am sa zic,totusi.Pai imi place mult sa cant la chitara(acustica,am si bass dar sunt varza),sa desenez(personaje anime in general),sa stau la taclale cu persoane care au ceva creier in cap 21 .Sunt o persoana care rade foarte mult(nu,nu voi face diabet din aceasta cauza)...
Gen de muzica preferat?Pai rock si cu derivatele sale 10 In special ador metalul...the harder,the better...
Ah,cat de tembela pot fi...am uitat sa spun ce animeuri vizionez...Ei bine o voi face acum(la sfarsit)...Imi plac mult Death Note,Bleach,Naruto,Elfen Lied,Hellsing,Spiral,Inuyasha,Slayers,Jigoku Shoujo,Gakkou no Kaidan,Honey and Clover,etc etc etc...
Pai cam asta ar fi tot despre mine,sper sa imi fac multi prieteni si sa nu intru in conflicte... ^_^
Ja ne,minna!

Kaoru Fuji

hello! nice to meet you! 4 si eu sunt noua pe aici, dar sa sti ca ma aseman destul de mult cu tine 71 imi place si mie rock`ul (nu asa d mt, am si alte preferinte) Death Note imi place si mie (pot sa spun k ador anime`ul) i want to have many friends too, so maybe we`ll be friends in the future 4 71 See ya! and Good luck 4

~Kira.Kira~

That was fast!Tnx a lot aripi de fluturas...^_^ Hope we can be friends...10 Oricum mai sunt inregistrata si pe alte forumuri(de exemplu m-a)...So ce mai faci? 4

Kaoru Fuji

ce`ar fi sa vbim p mess? 4
id`ul meu este: suflet_mic4u
dak vrei imi dai add 4
trec metalistii trec.... *headbanging*... se duc si petrec... *headbanging*
....lume pusa pe inchieiat noi legaturi amicale ... tineretul romaniei, numa metalisti. god damn f*ck i love it 4 . bravo fetele stiti ce e aia muzica buna. bun venit amandurora, sedere placuta, si va garanteaza eu ca o sa va faceti prieteni noi si buni pe aici Wink see ya around.

~Kira.Kira~

Multam fain Kyo! 21
Yeah ador metalul,cum am spus:The harder,the better 10
Si Aripi de fluturasi,gomen... 22 Am o problema cu messu dar cand o voi rezolva iti voi da add 10
Lol,avem voie sa ne lasam idurile aici? O.o
Pe alte forumuri parca nu era permin...in fine...nu risc 21
Din partea mea aveti voie. Sa vedem ce zice Marina. Sper sa fie de acord. Doar la noi nu e puscarie ca pe Animax smile
Salu si bine ai venit pe Zup!
Iti doresc sa ai parte de o sedere cat mai lunga si placuta alaturi de noi si bine inteles happy postin'.

~Kira.Kira~

tnx guys....yeah...voi sta multa vreme pe aici .Vreau sa ajung la nr de posturi care il am si pe m-a... 4
Voi incerca sa fiu cuminte si sa respect regulile 10
bun venit printre noi, o sa iti placa aici Smile . in case you need smth, pm me Wink