Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey!... *shy*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Halibel

Salut tuturor! Well.. Sper sa ma primiti si pe mine intre voi 4 Ma numesc Gabi, am 19 ani, sunt studenta la Jurnalism si sunt din Bucuresti. Printre altele, mai traduc si Bleach manga ^_^
Hmmm.. ca sa va familiarizati cu gusturile mele, iata ce am urmarit/urmaresc [se mai intampla sa fie si ongoing-uri =P ] :
*AIR
*Angel Sanctuary
*Bleach
*Busou Renkin
*Claymore
*Death Note
*Fruits Basket
*Gokinjo Monogatari
*Gravitation
*Inuyasha
*Jigoku Shoujo
*Jyu Oh Sei
*Kaiketsu Zorro
*Kimi Ga Nozomu Eien
*Lovely Complex
*NANA
*One Piece (cu un numar jenant de episoade vizionate >.>)
*Over Drive
*Paprika
*Paradise Kiss
*Peach Girl
*Persona - Trinity Soul
*Rosario + Vampire
*Rurouni Kenshin
*Sailor Moon
*Samurai Champloo
*School Days
*Tenjou Tenge
*Tokko
*XXXHolic
*Yamato Nadeshiko Henge

Printre altele, citesc si manga:
*B.O.D.Y.
*Bitter Virgin
*Bleach
*Honey Hunt
*NANA
*Zombie Powder

In rest.. ce pot spune despre mone.. in timpul liber imi place sa DORM [seriously!] sa ascult muzica [r&b, rap, soul, anime soundtracks] si sa fac tot ceea ce face o persoana de varsta mea ^___^ Despre site am aflat de pe alt site 4
Sper sa-mi fac cativa prieteni aici si sa nu intampin probleme =P Am citit si Regulamentul ^__^ [Yes, I`m a good girl *evil laugh*]
Astept intrebari.. sugestii.. orice =P Feel free to ask 3
Salutare, bine-ai venit, happy posting etc. Interesante animeurile vizionate, de obicei nu postez la nou veniti dar am vazut Zombie Powder in lista de mangauri citite si nu m-am putut abtine sa nu zic:

F*CK Kubo Tite for dropping it before Wolfina's bro's operation!!11

In rest...bun venit ^w^

Halibel

Damn, you`re so right! Kubo chiar mi-a scos peri albi ._.`

yulobo

'ello ^^
Welcome ...
hug
Have a nice day ^^

Acum ... questions O.o
1. Ya like hugs? 39
2. Anime ... care te obsedeaza? 65
3. Muzica ... care iti place pe moment ... si doar formatia [sau melodia] aia o asculti? 4
4. Hb de pe acum 21

Welcome again :-P
Happy posting xD

Halibel

Well yulobo ^___^ Sa le luam pe rand:
1. Yup, I like hugs! A lot ^w^I like hugging, but most of all I like being hugged n_n
2. Bleach fara indoiala Smile .. hmm.. si ca sa mai schimb asa Nana sometimes...
3. L-as asculta e Kanye West pana as .. nu stiu pana cand 21 dar mult.. iar 'Flashing lights' o pun la nesfarsit 4

Thanks for the welcome.. and for all ^__^ I know you hugged me! >.O I felt that 21
Oh... cum de n-am văzut mai repede? 21 salut Gabi şi bine ai venit pe AnimeZup.
Sper să-ţi faci mulţi mulţi prieteni şi aici şi să fi foarte activă pe forum.
Întrebări nu am... noi ne cunoaştem cât de cât de pe baz 3

Halibel

Thanks ady! .. Thans to baz I found this awesome site ^____^
Hmm.. o sa incerc sa fiu cat de cat activa 4 O sa rasfoiesc situl pe toate partile XD In special forumul 4

Somebody else? questions? ^__^
welll 20 i'm the last one 20...not fair...anyway wellcome pupic...ne stim deci intrebari nu am 71
you're not the last one, i'm the last one 4

welcomes, bun venit pe aici, sanatate, fericire, viata lunga, bani in punga.... astea is urari de la multi am, damn....

happy posting, sedere placuta, si o sa iti faci prieteni multi pe aici Wink .

ne mai citim... dar dupa summit ca o sa fiu plecat in sedinte cu camera 4

Halibel

Thanks Kyo ^__^ Deja m-am obisnuit aici si sper sa fie din ce in ce mai bine 10 ... Cu o primire atat de calduroasa, nici nu poate fi altfel 4