Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Kon nichi wa!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

JustMeRin

Kon nichi wa!

Ma numesc Patricia,dar prefer sa mi-se zica10atty;Patris;Patilush...sau orice nume in afara de Patricia.Am 12 ani si sunt din Bucuresti.Imi plac animeurile inca de la varsta de 4 ani(recunosc ca nu stiam ca se numesc animeuri,dar stiam ca nu sunt niste simple desene animate).Cel mai mult m-a atras originalitatea.Imi plac foarte mult animeurile:Lovely Complex;Nana;H2O Footprints in the Sand;The Melancholy of Haruhi Suzumiya si inca cateva.Am urmarit foarte multe animeurile,si cel mai mult imi plac genurle,de anime:Romance;Comedie;School life si uneori Dementia.
Nu prea ascult muzica...decat soundtrackurile animeurile.Cel mai mult imi plac cele de la Nana.
Sper sa-mi fac prieteni...si sa am multe posturi(am putina experienta^^).

Mata ne!
salut Patty. bun venit pe a-z.
nu am intrebari si cred ca ne vom intelege avand in vedere ca am 12 4ani
sper sa iti faci multi prieteni pe zup
hug

JustMeRin

Arigato,Misa, pentru intampinarea calduroasa.^^

Si eu sper sa ne intelegem foarte bine,cuma iz is si tu.
Salut si bun venit pe forum ^^
Sper ca ne vom intelege bine. De prieteni nu mai zic ,daca stai destul timp pe shout iti vei face mai multi decat ai putea duce 21 De asemenea ,si prin posturi vei cunoaste foarte multa lume.

Eu sunt Cris [scurt de la Cristiana] si abia astept sa te vad pe forum!

Am observat ca iti plac mai mult animeurile shojo 39 Eu sunt cu cele shounen[ chiar daca sunt fata] ,gen Majin Tantei nougami neuro ,D-gray man ,Bleach ,etc. Si X TV mai nou... La shojo nu ma uit decat cand ma provoaca cineva sau mi-l recomanda ca fiind exceptional...

Erm..Hobbyuri ai? Citesti manga?