Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Naruto Manga in limba romana
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5
Lupta dintre Pain şi Naruto continuă! Cât va mai rezista Naruto în Sage Mode? Cititi capitolul pentru mai multe detalii.

Naruto 432

Sannins vă doreşte lectură placută!
Când totul parea pierdut, aflam un lucru interesant care îl salvează pe Naruto, acesta poate utiliza din nou modul sage... va urma o luptă acerbă între Naruto în modul sage şi un Pain care se pare că şi-a recuperat puterile.

Naruto 433

Sannins vă doreşte lectură placută!
Iata ca de data asta avem capitolul mai repede. Lupta continua iar Naruto se afla
Ne cerem scuze pentru întârziere. Pe lângă faptul că Anisiei nu i-a prea mers internetul şi nu a putut să-mi trimită clean-ul, nici mie nu mi-a mers photoshop-ul aşa că am rugat-o pe Serenity să facă typesetting.

Naruto 437

Sannins vă doreşte lectură placută!
Lupta dintre Pain şi Naruto este dusă la un alt nivel, Naruto rupe sigiliul şi ia forma vulpii.
Cititi capitolul pentru detalii.

Naruto 438

Sannins vă doreşte lectură placută!
Fiind capturat de Pain, Naruto nu vede altă solutie decât ruperea sigiliului.
Este împiedicat din fericire de o persoană, pentru a afla cine l-a oprit, cititi capitolul.

Naruto 439

Sannins vă doreşte lectură placută!
Discutia dintre Naruto şi tatal lui continuă şi în acest capitol, va reuşi Yondaime să-şi motiveze fiul îndeajuns pentru a-l înfrânge pe Pain?

Naruto 440

Sannins vă doreşte lectură placută!
Naruto e din nou în modul sage şi are la dispozitie două rasen shuriken! Va reuşi să le folosească cu întelepciune pentru a câştiga lupta?

Naruto 441

Sannins vă doreşte lectură placută!
Discutia dintre Naruto şi Nagato continuă, acesta din urmă povestindu-i lui Naruto cum au murit parintii sai.

Naruto 444

Sannins vă doreşte lectură placută!
După cum mă aşteptam încă de saptamâna trecută, acest capitol a fost plin de flashback-uri legate de Nagato şi suferintele sale.

Naruto 445

Sannins vă doreşte lectură placută!
Pagini: 1 2 3 4 5