Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Zup ia cu asalt Gtop
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Ia priviti aici, la fisierul atasat!
Animezup si Bleach Animezup domina topurile in categoria 'Forumuri' de pe Gtop.ro 16
Oo da!Foarte tare!Era normal ca Animezup sa fie pe primul loc!
Si BLeach Animezup e tare...chiar azi am inmtrat pe el.
Ja'
ieri Bleach era pe locul 4 Smile se pare ca pana seara a urcat pe 3
exact cum a zis ady_x, zup va ocupa locurile 1 si 2 4
Eee... deocamdata a fost temporar 10
Adevarul este ca inca ne aflam la inceput, dar avem timp sa crestem si mai mari ^^
Daca ne ajuta si membrii, desigur 65
Fortza Zup! 21
adevarul e ca merita sa fie pe primul loc,
lasand modestia...
Adminii il fac din ce in ce mai bun,
mai fain :X
[Imagine: 24.gif]
Eh...mergea bine până s-a băgat nma pe fir 24
Acum AnimeZup şi Bleach sunt pe locurile 2 respectiv 3...s-au mai apropiat forumurile în clasament 21 totuşi Bleach e în creştere...zilele trecute a fost pe locul 4 şi de ieri se află pe 3...sper să o ţină tot aşa.
Toate forumurile din romania sunt cool si vor avea un viitor stralucit... parerea mea 4 mai ales acum ca e aceasta moda cu "anime-uri si manga" ... si o sa fie multa vreme de aici pana in viitor 3 . nu m-as mira sa atinga Zup-ul vreo 10.000 de membrii intr-un an 3 ... aceeasi predictie pt toate forumurile.
10.000 nu, dar de 1000 trecem sigur pana la sfarsitul anului. 10
Deja... Zup incepe sa capete un renume si avem mai multi vizitatori pe zi decat anime-mania... 10
:w00t: Sa stiti ca animezup e din ce in ce mai cunoscut peste tot ^^ Si ti-am mai zis ,Flaw ,ce parere am eu despre partea ca suntem printre primele rezultate pe google pentru 'anime manga forum' 3 Cum inainte m-a era primul rezultat ,acolo se duceau toti noi-venitii in lumea forumurilor .Acum ca e Az ,vor veni la noi ^^
acum pe primul lok este naruto manga anime so ... ar fi mai bine sa ne mentinem pe 2/3 cum a zis si shiva vor veni cei noi si vom avea probleme cu spamul
oricum lokul 2 nu e asa de rau .4 oricum pentru noi a-z e pe primul lok 10
Pagini: 1 2