Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Cel mai jenant moment
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
poi cel mai jenant moment cred k a fost intr-o excursie cand baietii au vrut sa faca o gluma...s-au gandit ei ca ar fi super sa fure cate ceva din camerele noastre(ne-au furat intraga lenjerie intima)plus de asta ne-au agatat cate ceva din lucrurile furate intr-un pom... a fost penibil si pentru mine,dar si pentru prietenele mele sa ne vedem lenjeria in copac...insa si noi ne-am razbunat

BlueGum

neeeh....viata e cruda 21 la fel si a mea 15 ca de obicei, m-am facut de ras -_-"
2 intamplari TT^TT
1. eram intr-o excursie cu vreo 5 profesori si 3 profesori austrieci si vreo 20 de alti copii din scoala. cand eram la focul de tabara, acesta s-a stins, si asa nu mai aveam de ce sa stau. asa ca, fuga in hotel. dar ca de obicei, ma impiedic de o piatra si cad de fata cu toata lumea, ca ii bufneste rasul pe austrieci -_-'" nu s-a vorbit despre asta, dar in camera colegele mele radeau, si eu cu ele 15

2. asta s-a intamplat chiar acum cateva minute 21 o venit unu de la consiliu de elevi ca sa semnez ceva. eu tineam tastatura frumos in brate, dar trebuia sa merg la baietu' ala. nah, ca plec aproape cu tastatura dupa mine si tipu ala se uita la mine ca la felul 14 21 la fel si isterica de doamna care a stat in locul profei. uite, un motiv pentru care nu am lipici la baieti 21 lasa, mai bun singura 15

ce greu e sa stau cuminte, mereu ma fac remarcata prin tampenii -_-"
Cel mai jenant moment ....... Uhhhhhh, au fost multe momente jenante. 4

1. Acum ceva ani am fost intr-o excursie cu clasa si ne-am cazat undeva peste noapte, iar eu, dorind sa ma duc sa fac dus [ nu aveam baie separata ], mi-am pierdut chilotii pe coridor . Mi i-a gasit un baiat 21 .

2. Tipul de care-mi placea mie ii ceruse prietenia prietenei mele cele mai bune, iar ea acceptase. Eram foarte nervoasa, asa ca m-am dus si l-am sarutat pe unul dintre amicii lui,care statea exact langa el. E mult spus ca l-am sarutat, caci m-am impiedicat si am cazut peste el. 21 Chestia asta a ramas in memoria prietenelor mele pana acum, iar acel tip a incercat sa fim iubiti. Pacat ca mie-mi placea celalalt.

3. Eram in centrul Sibiului si nu am gasit nimic mai interesant de facut decat sa beau cu niste amici pana ce nu ma mai puteam tine pe picioare... Eram atat de beata, incat am inceput sa plang si sa tip, intreband de ce nu ma iubeste x sau de ce viata este de rahat... Iar asta nu mi-a fost de ajuns, caci, odata ce am ajuns acasa, am inceput sa le fac alor mei scandal, plangand in continuatre si reprosandu-le cine stie ce prostii... Am avut noroc ca ai mei nu mi-au facut scandal, avand in vedere starea in care ajunsesem acasa.

4. Tot la o betie, am inceput sa tip dupa un skater blond pe care il vazusem de multe ori si era mai prostut [ si zambea de fiecare data cand il priveam Smile ] ca e dragut... Am zis ceva de genu : " Blondule, esti bun rau ! " 21, moment in care tipul s-a emotionat . Tot in acea seara i-am zis unui alt impatimit al skateparkului ca e gay, desi nu-l mai vazusem niciodata, si am incercat sa intretin o conversatie filozofica cu o tanara in timp ce asteptam la buda, incercand s-o conving ca sunt desteapta, doar ca m-am imbatat si de aia paream atat de proasta. Logic ca a inceput sa rada [macar am facut pe cineva fericit ]...

;
etc
Au fost destule,dar cel mai jenant(p'asta chiar nu o sa'l uit) a fost cu 2 saptamani inainte de vacanta...miercuri..dupa ora de romana am avut muzica(profu' ne mutase fata-baiat si eu nimerisem culmea in banca cu cel pe care il plac...asta dupa ce am stat cu altul pe care nu il suport4) Asa...in ziua aia n'am mai stat in banca cu EL,ci colegul care ma enerveaza a stat cu el. Colega s'a dus la banca lor(in fata noastra21) si a spus "vrei sa afli ceva interesant?" vroia sa'i spuna ca eu il plac,dar colegul enervant i'a spus "lasa...nu'i mai spune ca stie deja de la mine"...Si asa a aflat si toata clasa...Doamne cat ne'au putut sacai in ziua aia(si pe mine si pe baiatu' pe care il plac)
Mi s-au intamplat si mie astfel de chestii ...

Prin clasa a 2-a sau a 3-a ,am avut inspectie la matematica [ febletea mea O.o ]. Si era un exerctiu din carte, am calculat si am ridicat mana sa ies la tabla ... Doamna m-a pus. Cand am ajuns in fata , la tabla, am utat raspunsul O.o . Imi venea sa ma ascund sub banca. Doamna inspectoare a ras de mine ... Era un moment de genu' ... Why me ??? :99:

Cel mai penibil moment a fost al mare, anu' trecut ... Eram in apa, toate bune si frumoase pana cand am vazut un peste miiic. L-am prins,il tineam in mana si ... Puff ... Mi-a sarit in costumul de baie [ in sutien, mai exact ] :dizzy: Imi venea sa ma bag in apa cu capul si sa nu mai ies pana cand nu pleca toata lumea de pe plaja ...

Daca ar fi sa povestesc tot ce mi s-a intamplat mi-ar lua o groaza :cry:
Bun, am revenit cu ceva ce mi s-a intamplat in ultima zi de scoala, inainte sa intram in vacanta asta de iarna.

La mine in clasa, am renumele de "inima de gheata". Nu, nu sunt asa, dar jucandu-mi bine rolul, scap de eventualele discutii tampite cu gasca de gossip-girls sau cu manelarii cu care sunt in clasa. Astfel ca toti ma cred o insensibila care nu rade si nu plange din nimic... ceva in genul unui robot [la ce Iq-uri sunt la mine in clasa...]. Chiar in ultima zi de scoala, la ora de germana, profa` se apuca sa scrie ceva pe tabla si nu se mai opreste pana nu termina de mazgalit ambele table. Intre timp, eu eram total neatenta si ma jucam cu un volum din "Gravitation" pe care il uitasem in banca cu cateva zile in urma. Nu mai stiu exact ce am citit, dar stiu doar ca am izbucnit intr-un ras isteric in mijlocul orei, iar profa` si restul clasei se uitau la mine. Penibil, nu?

Oricum, ceva penibil mi s-a intamplat si ieri.
Ca tot copilul normal ma plimbam la -10 grade prin Parcul Central din Cluj, la agatat cu cea mai buna prietena a mea. Cred ca am facut turul parcului de 50 de ori, iar apoi ne-am oprit pe o banca unde mai era asezat un domn pe care de-abia il vazusem. Si am inceput sa comentam. "Vai tu tu vezi ce picioare are ala?" "Da tu, da uite-te ce frumusete de ochi albastri..." [nu, nu sunt asa tot timpul, dar cateodata e bine sa fi fata 4] Dupa ce ne-am terminat de detaliat visele perverse, domnul de langa noi s-a ridicat si asta mi-a atras atentia. Ma uit mai bine la el si observ ca era tanarul si perfectul meu prof` de religie. Nu am mai putut decat sa murmur un : "`na ziua".
bun , sa va povestesc si eu cateva faze penibile:

1. Am fost in vacanta de vara in excursie la Sibiu cu fosta clasa , dupa care am vizitat si Sighisoara. Urcam niste scari si eu vorbeam cu profa de romana [ are numa 27 de ani si e super de treaba ] despre nu-stiu-ce film. In spatele nostru era profa de bio [ care are 47 de ani, vreo 80 kg si care mai e si directoare adjuncta ] care purta tocuri o.0 . La un moment dat se impiedica si se sprijina da mine si de profa de romana , la care noi ne intoarcem si zicem de-odata : " Care mama naibi nu stie sa se tina pe picioare !? " . Evident atunci cand am vazut cine era am facut amandoua o fata O_O si n-am cerut scuze tot drumul pama la autocar.21

2. Tot la fosta scoala, aveam ora de sport si fetele se schimbau in clasa si baietii in festiar. Mai toate eram schimbate numa o colega care statuse la povesti toata pauza era in boxeri. Exact in ziua aia sefa clasei isi uitase cheile acas' si nu aveam cum sa incuiem usa. La un moment dat intra un coleg [ isi uitase adidasi in clasa ] si o vede pe aia. Imediat se duce la ea si incepe sa o inpinga spre usa sa o scoata pe coridor. In final reuseste, dar tocmai atunci trecea directorul , si biata fata cand a fost impinsa si-a pierdut echilibrul si a cazut peste el. Tot holul sa oprit s-a vada ce s-a intamplat. 24

3. Acum doua saptamani trebuia sa ii dau un referat la profa de chimie [ care-i o scorpie 47 ]. Eram pe hol si mergeam spre cancelarie, cand trec pe langa cabinetul de fizica/chimie , spre ghinionul meu profa de chimie tocamai iesia din cabinet cu o cana de cafea, si cum cabinetul are usi care se deschid spre exterior + eu eram cu capul in nori si cu castile in urechi 21, ma trezesc pe jos cu bluza uda si referatul meu [ la care am muncit 3 ore ] facut praf , la care profa imi spune " Uitate si tu pe unde mergi !" . A fost super penibila faza mai ales ca tot holul se uita la profa ca la felu' paispe mai ale ca ea ma daramase si pana la urma tot am incheiat fara nici o nota. 22
Mie mi s-a intamplat una fix pe 30 octombrie,de ziua unui coleg.
Eram cu Hane(BEST FRIEND) pe balcon.Am vorbit noi ce am vorbit si s-a dus in living unde era muzica si se dansa,pe manele -_-..Eram nervoasa la culme pe Vlad pentru ca nu ma bagase in seama in aceea seara.Fiind geamul aburit am inceput sa scriu pe geam M**E VLAD19!Cand ma intorc era Vlad.M-am dus la baie si nu am iesit de acolo o jumate de ora.

Se preda o lectie noua la mate:Aria trapezului.Supa ce ne-a dat formula au urmat exercitii.Eu stiam formula dinainte(fac meditatii) si ridic prima mana.Ies si scriu o mare tampenie.Baba aia spunea:"Exercitiile la matematica se calculaza cu modestie,nu trebuie sa le facem ca si cand am fi cei mai tari".M-a tinut in fata clasei vreo 15 minute si mi-a mai dat inca 2 exercitii.Eram rosie la fata si tremuram toata.Stiam ca scorpia nu ma suporta ca cica am devenit mai obraznica,da nici asa.29

O.o.CraZyOranGe.o.O

Sa povestesc si eu :

Eram afara, la scara vecina. Vorbeam cu fetele si a venit unu' si mi-a tras o palma la fund. Au inceput toti sa rada , iar eu sa tip. Si s-a luat un om de al scara aia de mine ... Am plecat acasa nervoasa .
Am tras o concluzie din chestia asta: Pazeste-ti fundul de perv :die: !!!

Super faze,la toate am ras chiar si acuma mai rad
Acuma randul meu:
La un baiat de la mine din clasa ii place de mine,am aflat si eu asta prin clasa a6a ,dar nu l-am bagat in seama.Pe la sfarsitul clasei a6a cand asteptam profesorii sa incepem orele ala tot statea pe langa mine si prietenele mele(toti ne intelegem bine chiar si cu asta,suntem prieteni buni)si aproape tot timpu isi punea mana pe umaru meu,ma intreba tot felu de lucruri pentu toate materile,faza ii ca o fata a observat ca el tot sta pe langa mine si si-a dat seama ca ii place de mine si a inceput sa imi spuna ceva de genu:'tu nu ai observat ca ii place de tine?' sau "ai vazut cum se uita la tine?' :die: ce ma enerveaza si ii jenant pentru mine pentru ca si acasa(sta aproape de mine),in drum spre casa si la scoala imi tot spune asta,de fata cu toata lumea si de multe ori ma enerveaza si plec de langa ea

Nu cred ca ii chiar asa de jenant dar pentru mine este,intruna sa iti spuna asta :nh:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11