Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Yondaime in the house!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
yo! Ma numesc Alin, am 16 ani, sunt din Hunedoara si sunt in zodia Taur. Acum cate ceva despre mine :
- ascult orice inafara de manele, muzica populara, rock satanist si muzica anilor 95 in jos.
-imi plac toate genurile de filme inafara de filme romanesti, filme scarboase in gen Snuff movie si unele filme SF tampite..stiti voi ce vreau sa zic.
-imi plac anime-urile si sa citesc manga ...daca vreti sa vedeti lista mea de anime-uri vazute si manga-uri citite dati click pe urmatorul link... Click Here ..
-interese pe acest forum ... pai sa imi fac prieteni, sa ma fac cunoscut 4 si de ce nu sa mai vorbim despre una alta :48:
-daca mai vreti sa stiti ceva despre mine intrati pe id-ul meu de yahoo messenger/ msn messenger, trimiteti-mi un PM sau un Mail 3

~Yondaime
hy alin(yondaime)
so questions:
1)un anime reprezentativ pentru u este?
2)o melodie reprezentativa?
3)un personaj reprezentativ?
4)o emisiune tv preferata si un program?

cam atat sfaturi nu dau ca vad ca esty deja in deale forumurilor210
see ya later.!10
hello ^.^ welcome 2 zup [Imagine: 797854.gif]

sa veeedeeem...
personajul preferat?
anime preferat?
manga ?
u wanna be my friend?[Imagine: gongxi.gif]
ce mai faci?4

cam asta ar fi.. welcome again & have fun!!!

[Imagine: bye.gif]
Acum sa va raspund si la intrebari Smile
Misa Amane

1)un anime reprezentativ pentru u este?
A: Nu as putea spune ca am un anime reprezentativ deoarece eu nu am vreun anime care sa ma reprezinte...pana acum...dar in schimb pot spune ca imi place Death Note mai mult decat celalalte anime-uri vizionate.
2)o melodie reprezentativa?
A: Melodia care ma reprezinta este Nickelback - Savin' Me ...fiecare vers ma reprezinta 4
3)un personaj reprezentativ?
Pai un personaj care ma reprezinta este Yondaime din Naruto deoarece seman cu el in multe privinte. Asta nu inseamna ca Yondaime este personajul meu preferat din anime-uri...personajul meu preferat din anime-uri este Pein din Naruto 4
4)o emisiune tv preferata si un program?
Ai inimerit aici...Emisiunea mea preferata este Cronica carcotasilor (Za' Cronicutza) prea tare... si program tv... nu am un program tv preferat deoarece nu ma prea uit la tv decat la cateva emisiuni...in rest urasc canalele tv ...prea multa publicitate 10

Jigoku
1) Personajul preferat?
A: Personajul meu preferat din anime-uri este Pein din Naruto.
2) Anime preferat? manga ?
A: Anime-ul preferat este Death Note si manga...Naruto deoarece are prea multe mistere 4
3) u wanna be my friend?
A: O prietenie se castiga in timp si e mai bine sa nu iti faci prieteni asa intr-o zi...mai intai sa cunosti acea persoana dupa care faci Za' Decizie.. friend or foe 4
4) ce mai faci?
A: Pai...m-a gasit foamea...BRB 4
Waii...Laliho alin!Ce imi place numele asta!Yo sunt Andrada Angeli a.k.a love_yuki_eiri.Intrebari...chiar nu am.Iti urez o sedere cat mai placut,spor la postat si distreaza-te!Ja'
Aoleu nici aici nu scap de tine!!! Bine ai venit pe animezup aline! Iti urez toate cele bune: sa te simti bine, sa iti faci cati mai multi prieteni, sa cunosti cate mai multe fete, ca sa iti mai inmultesti haremul!