Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: cunoastetima!!!!!!!!!!!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

riki

salut!! ma numesc Brighita si am 10 ani. Mie imi plac foarte mult animeurile:cubix :36:, death note(in special) , inuyasha , fma si hell girl. imi place cel mai mult dintre materii matematica si engleza. muzicile nu prea imi plack :49:dar totusi imi place rokul. sporturile mele preferate sunt basketul si volei. :67: animalele mele preferate sunt cainii , pisicile si papagalii.cam atata am avut de spus. bye bye:->
hello, bine ai venit pe animezup^.^

manga citesti?Smile
care anime te reprezinta cel mai bine?
care este personajul tau preferat?
u wanna be my friend?
cum mai esti?10

bine ai venit, sper sa ne intelegem bine, sa ne distram ...
happy posting& no spam :X
Ce nume rar ai smile Bine ai venit pe forum! Sper saa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi smile

yulobo

'ello ^^

[btw, nice name :10:]
Oke ... intrebarile 21

1. Will ya hug me back? :6:
2. How are you? ^^

Si cam ce te mai pot intreba?
106 cam nimic ... ai zis tot tu :10:
Asa ... iti urez happy posting ^^
[and no spam se subintelege >.<]
Si ... bine ai venit pe forum ...
Pot sa-ti garantez ca nu vei regreta 105

Ja ... sper sa te vad pe forum, nu numai aici :6:

riki

mati intrebat daca citesc manga si nu , nu citesc manga inca. nu vam spus care este personajul meu preferat? e......daca nu....vil spun acuma este........L din death note , animeul meu preferat.nam nici un anime pe care sa ma reprezinte........si ...sper sa ma descurc mai bine ca sunt de ieri inregistrata[post unit]apropo...........am uitat sa va spun cami place si animeul puterea echipei miau miau, kiddy grade,kaleido star,gravitation
Bine ai venit pe Animezup, Brighita!
Sper sa iti placa aici si sa te simti foarte bine ^^
De obicei suntem foarte primitori cu nou venitii si incercam sa ii facem sa se simta bine veniti hug
Happy posting
Bine ai venit Brigghy! Iti urez integrare placuta si sa fim prieteniSmile Te pooppupic
Bun venit pe forum! Ce pot sa te intreb?
Nimic, o sa aflu pe parcus. Apropo pofta mare la postat.
Salutare Brighita!
bine ai venit pe la noi! eu sunt Carmen,
sper sa ne intelegem bine si sa fim prietene :1:
am si eu o intrebare...cam ce fel de filme iti plac?
in fine Happy posting s.a. !!!