Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: saluty!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

sweet_girl0,07

salut!sunt roxana. .am 13 ani ;sunt in zodia pestilor;sunt din sighisoara...un oras ffff frumos, un oras medieval ;pai ce sa zic...hobby-uri:
--->imi place sa desenez(^_^)/
--->imi place muuuult de tot muzica.artisti si formatii care mi-ar placea ar fi: Three Days Grace; Within Temptation; Ayumi Hamasaki:001_wub: ; Three Doors Down ;3SUD-EST; si...trupele de (pop...nu metal..dar merge si ghotic)rock...alea cu care ma mai cunoaste eu.asa..si melodii: shine(biondo) ; here without you ;stand my ground ;over and over ;vorbe care dor ;memories ;overcome ; dearest...etc...
--->imi place sa ma uit la animeuri(le enumar mai jos).
--->imi place sa ma dau cu rolele.
--->mai imi place si sa fac GFX dar nu sund chiar asa buna.
animeuri vizionate.. nu complet,dar mi-au placut:"Naruto" "Blood+" "Death Note" "Inuyasha" "Kiddy Grade" "Jogoku Soujo" "Kaleido Star"...ar mai fi dar nu imi vin in minte.
culoarea preferata e ...e....39 hmmm...e movul.
sunt o persoana prietenoasa si zglobie(like a bird in the s...*BOOOM*..ah..it was just a plane X_x).
acum..nu stiu ce sa zic...sper sa imi fac multi prietene pe aici si sa nu va fiu antipatica..sau ceva de genu' .b^.^b

yulobo

'ello ^^ Huggies ... xD :6:
Acum ... bun ...
Iti place sa desenezi 105
Asa ... Welcome ^^
Happy posting :4:
Si sper sa te acomodezi [si aici] bine :10:

Here's a hug from kiddo ---> :6:

Si intrebari 39 What can I say?
Citesti manga? Daca da, care-i preferata ta? 105
[ti-am luat-o-nainte ... ><" te stii xD]

sweet_girl0,07

thanks for welcome yulobo :6:
si ca sa iti raspund la intrebare.....:
pai nu, nu citesc manga , dar as vrea....daca ar fi sa pot face rost de cateva manga cred ca acestea ar fi : Naruto shippuden(scuze daca am scris gresit) ; InuYasha(ceva cu naraku si kagura....si putin sesshomaru pe acolo) ; Death Note(daca exista manga cu acest anime...)..si...si cam atat.....ca nu prea ma am cu cititu' .
so..daca mai aveti intrebari...eu va raspund cat de repede pot. :lol: (e asa de dragut smileul asta....)