Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: .:: Hey! ::.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Ayi

Hello ppl,

Nice to be here ^^
deci, eu sunt genul de fata care de obicei lasa persoanele din jur sa judece si sa faca scurta caracterizare dupa bunul lor plac. Smile
sunt o fire destul de deschisa,intelegatoare, si cateodata cam insistenta. De obicei imi place sa ma implic in diferite activitati creative, sunt destul de responsabila si extrem de curioasa XD.

Pana in prezent am vizonat multe anime'uri, dar cel mai mult mi-au placut Death Note, X-TV , Elfen Lied, One Piece, Trinity Blood si Loveless, dupa care urmeaza Hellsing, Samurai X, Cowboy Bebop,Trigun, Jigoku Shoujo iar lista ar mai putea contiuna, dar e de ajuns pentru inceput.
scurt si la obiect, this is me....so, cine ma cunoaste ma place asa cum sunt, cine nu...asta este! XD

see ya! [Imagine: kamui01.gif]

Ryoko

Wahh a new member ^^ bun venit Ayi sper sa te simti bine aici si sati faci cati mai multi prieteni ... ^^ app Cati ani ai >/^^
hello, welcome to animezup=^.^=(meaaaw!!!)

manga citesti? ^.^
care este personajul care te caracterizeaza cel mai bine?Smile
muzik?de care asculti?

si intrebarea de baraj...
u wanna be my friend?? 10

Ayi

Mersi Ryoko si jigoku pentru calduroasa primire ^^
pai, am 18 iar dupa manga'uri nu ma prea omor. mai citesc din cand in cand, dar nu am o pasiune ptr ele.

personajul care ma carac. cel mai bine? pai, nu prea stiu ce sa spun ^^'....let's skip this chapter, shall we? 4

referitor la ce muzica ascult.....pai, ascult cam un pic din fiecare, dela hip-hop, pop, R&B, reggeaton pana la punk, rock si chiar jazz, iar trupe preferate nu am, dar uite aici niste exemple ca sa iti faci o idee: [Maximum the Hormone, Buck-Tick] Good Charlotte, Within Temptation, Marilyn Manson, Bon Jovi, Rammstein, Green Day, Muse, Depeche Mode, Evanescence, Him, Prodigy.....XD

e ok din partea mea, de ce sa nu fim prietene ^^' 10
deci.bun venit pe site.ma bucur sa cunosc un alt fan death note doar se vede ca si mwoa este fan.
>.<'' so..sunt cele mai haioase ava si sigu pe care leam vazut pe site.4 bv
si muzik sa vedem ce formati avem in comun:Maximum the Hormone,Marilyn Manson,Bon Jovi,Rammstein, Green Day, Evanescence, Him. nice

questions:
1)Linkin park nuti place?
2)de unde esty?
3)iti place siteul?
cam asta e .see ya later.
ink odata bun venitt!!!!