Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: watashi wa...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
buna tuturor....ma numesc Diana....am 12 ani...sunt din Craiova....animeurile mele preferate sunt :Nana Naruto Death Note...etc....imi place sa ascult muzica.....foarte mult si sa imi fac prieteni multi...4....eeehhh....^_^... hmm..dahh..trebuia sa deschid acest topic...mai de mult...dar...niciodata nu e prea tarziu....4
de obicei..eu nu sunt foarte activa pe forumuri...numai cand am timp..postez ...cate ceva....deci....:32:
sper sa ma inteleg cu voi toti...si sa colaboram..pe viitor...hmm...

Here is me,
~Hell Girl~
buna Diana. Ma bucur sa fiu eu prima care iti ureaza bun venit pe forum. Vad ca deja ai postat 30 de mesaje si inca nimeni nu s-a gandit sa iti ureze bun venit. Ce gen de muzica iti place cel mai mult? Mie imi place sa ascult orice dar cel mai mult si mai mult imi place Rock-ul Smile
hy=^.^=
bn ai venit p animezupSmile
un set de intrebari 10

1.manga citesti?
2.ce anime te caracterizeaza cel mai bine? (intrebarea mea esentiala4)
3.care este personajul tau preferat?
4. u wanna be my friend?5
5. cum o mai duci 10 ?
wow....va multumesc pentru urare.....si acum raspunsurile la intrebari...pai...cel mai mult..ascult...rock-ul........
manga....hmm..nu prea citesc....pana acum nu am citit decat Naruto...Nana....putin.... animeul care ma caracterizeaza cel mai mult...pai...nu stiu...cred ca Naruto....la fel ca si in anime....ies impreuna cu prietenii...si ne ajutam unii pe altii...la greu...petrecem cel mai mult timp together...
personajul meu preferat..din Naruto....este Hyuuga Hinata...si eu sunt aproape la fel ca ea....timida cate o data......

chiar mi-ar placea sa fiu prietena ta...4....sper sa ma inteleg bine cu toti... nu o duc foarte bine...mai ales cu scoala....4....
imi pare rau...ca am postat..tarziu....dar cum am mai spus....nu prea am timp...
Ja`

Here is me,
~Hell Girl~
Hello si bun venit pe Animezup! XD Sper ca te vei simti bine si nu vei fi la fel de timida ca Hinata 3
Si mie imi place Naruto ,dar inca nu am ajuns sa il visezi (ex: colega de-a mea de la scoala 21 nu se uita la anime dar e cea mai mare fana naruto) .

Erm...Si mie imi place rockul dar mai ales j-rockul .UVERworld rulez!

Ja ne!
hy..Shiva.....mersi ca ai dat un reply pe aici...si nu o sa fiu asa de timida cum e Hinata...^_^.....sper sa ma inteleg bine cu tine....
Ja`

Here is me,
~Hell Girl~