Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo all ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Ryoko

Buna sunt noua pe forum ... ^^ si sper sami fac multi prieteni sa ma si prezint acum ^^

Nume: Simona
Varsta : 13 fac 14 ^^
Zodie : Pesti
Anime Pref: Get Backers
Oras: Bucuresti
Gen de muzica : J-Rock , house , Rock etc ...
hello Ryoko =^.^=
bn ai venit p az
manga citesti?
u wanna be my friend?^^
umm.. happy postig & no spam Smile
Bine ai venit pe Animezup, Simona hug
Happy to see you here
In primul rand, multi inainte 10
In al doilea rand, ce alte anime-uri ai mai vazut? Si dintre genurile de muzica enumerate acolo ai vreo formatie preferata?
Cam atat deocamdata... ^^
Inca o data, Bine ai venit hug Happy posting

Ryoko

^^ Sunt sigura ca imi va place acest site si membri dupa el ^_^

1. Dap citesc manga .. ^_^
2. O.o mm.... multime dar sa le insir pe cele care miau placut ff mult : Tokyo Underground , Yuyu Hakusho , Bleach , Naruto , Flame of Recca , Pretear , Death Note , Kiddy Grade , Samurai X , Hell Girl , Angel Sanctuary , Saiuky Reloade , The Third si cam de astea imi amintesc or mai fi dar leam uitat ... 71
3. Nu am o formatie pref asc orice formatie ... dar sami placa mel ...

Tnx For Welcome ^^
Fii bine-venita, Ryoko. Interesant nick ti-ai ales. Nu-ti spun decat atat : simte-te bine pe-aici. Ai grija de tine. :6:

Ryoko

sint sigura ca ma simti bine pe un asa site cu membri de tb ^^ flicitari adminului e super site-ul ^^
Eto... welcome on the board!
Deja mi-au luat-o ceilalti cu intrebarile de baza. Asa ca intreb in marea mea lipsa de inspiratie: ce personaj ti-a placut cel mai mult? [nu conteaza animeul]
La varsta nu suntem prea distantate xD Eu am 15.
Oyasumi si ne vedem/citim pe forum!

Ryoko

^^ Pai ...... mie imi plac mai multe pers nu am unul pref dar parca cel mai mult imi place Orihime Inoue din Bleach si Rumina din Tokio Underground ^^
Ei bine...Laliho Ryoko.Welcome pe Animezup...ma rog...asta ti-a spus toata lumea.Intrebari..nu am pentru ca ti le-au pus ceilalti inaintea mea.Nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat.Ja Ne