Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

yo yo yo !!!

#1
multzi de pe site ma cunosc. am 14 ani. is brunet. am 1,80. imi place all pacino si sa ascult him. is slab ca nu cred ca am mai mult de 600 de kg. nu vreau sa fac spam dar daca vreti sa mai stiti ceva despre mine intrebatzi si va voi raspunde daca intrebarea voastra nu va fi prea indiscreta
gomene sig prea mare

[Imagine: chibi_56.gif]
Chibi-ul lui Vodafone

#2
Welcome on the site Vodafone! Happy posting whitout spam os double posting! Sper sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi respectand regulile!
Am si eu niste intrebari:
-Ce animeuri iti plac?
- Ce zodie esti?
-Ce culori iti plac?>
-De unde esti?

#3
Salve Vodafone sau vechiul Connex. 4 Te asteptam cu posturi pe forum si sper sa ai parte de distractie.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#4
bun venit firma de telefonie mobila europeana! esti cumva sponzor al lui Edge?

#5
Bine ai venit pe Animezup, Vodafone!
Ma bucur ca ai decis sa te alaturi userilor de pe acest forum si sper doar sa iti placa aici!
Un calduros bun venit si spor la postat!

#6
animeuri:yyh, inuyasha, trigun, gx, si mai sunt care le urmaresc dar nu chiar sa imi placa in mod special
is taur
imi place verdele, negrul si combinatiile dintre cele doua
is din botosani. nu observatzi ca am accent moldovenesc chiar si cand scriu
nus sponsor decat la meciurile de football. 10 imi place mult edge dar nu pentru ca ador violentza din wrestling ci pentru ca el e cel mai destept om din acea industrie, oportunistul perfect. plus ca mai are si latura aceea care ia dat si numele de superstarul necenzurat pt ca si aratat fundu de nenumarate ori in ring si chiar vroia sa se simta bine cu lita(iubita lui) in ring(daca ma intelegeti)
gomene sig prea mare

[Imagine: chibi_56.gif]
Chibi-ul lui Vodafone




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)