Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

yo

#1
Hey,sunt nou in ceea ce priveste form`urile..10
Imi plac mult anime`urile si caut persoane care sa imi impartaseasca hobiul.As dori chiar sa cunosc niste persoana(preferabil din bv) care sa piarda timpul cu mn.

#2
Bine ai venit pe Animezup, mirish!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut @mirish si bun venit printre noi!

Daca spui ca esti nou in materie de forumuri iti recomand sa citesti regulamentul (pe care-l gasesti la semnatura lui @Zuppy scris cu rosu) si in caz de probleme sa apelezi la oricare din persoanele verzi, albastre si rosii de pe forum. Momentan eu iti sugerez sa ai grija la spam (adica postarile mai scrute de 2-3 randuri) si-ti urez sa te distrezi si sa-ti faci prieteni cat mai multi.

Avem si useri din Brasov pe-aici, unul dintre ei fiind @Fiction . He's a great guy, poate va-ntelegeti.

Si-acum am sa-ti pun cateva intrebari:
Cum ai aflat de forumul nostru?
Ce anime-uri iti plac si de cand esti fan?
Alte hobby-uri mai ai? Carti? Jocuri? Filme? Seriale?


Sedere placuta!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
xD ma gandeam sa caut un forum despre anime`uri din romania si al vostru a fost primul rezultat ok xD

Sunt fan de vreo 4 ani...nu ma duceam la scoala sa ma uit la Dragon Crisis si Kore wa Zombie desuka 21 sper sa gasesc persoane faine si sa ne intelegem.Cat despre alte hobi`uri...Seria Monogatari..(bakemonogatari,kizumonogatari,nekomonogatari...etc) ca si carti.

Alte hobi`uri sunt jocurile MMORPG si cele gen Dota,League of legends ^^

Am citit regulamentul si e ok..cred ca ma incadrez oarecum ^^ (nu imi prea plac serialele btw)

#5
Bine ai venit!
Care e numele tau real?
Cati ani ai?
Ce erou iti place cel mai mult din League of Legends?

Sper sa te distrezi si sa iti faci cati mai multi prieteni!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Ms ^^
Paul Dungu ma numesc..insa prefer Mirish
am 20 de ani,insa ar trebui sa am 13 desi ma simt de 45...
Iar din lol imi place Annie xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)