Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

yabadabadooooooo XD

#1
In sfarsit am gasit un forum romanesc de anime ce pare interesant Zuppy04
Deeeeeci sa ma prezint ^_^ Sunt Emma, am 19 ani dar asta nu conteaza, puteti sa-mi dati si 5, tot asa ma comport... Sunt moldoveanca ( Botosani, nu de peste Prut ) daaar de un an si ceva locuiesc in tarile calde Zuppy04
Bineinteles, imi place tooot ce are de-a face cu anime, manga, cosplay, etc. In general prefer seriale complicate, psihologice, greu de inteles. Le scot eu intelesul XD plus...chestii sangeroase sau pur si simplu extrem de violente.
Nu, asta nu inseamna ca din cand in cand mai vad si ceva shonen sau josei ( chiar si shoujo, spre rusinea mea... )
Deci...sper sa fac multi prieteni aici si sa nu va incurc prea tare XD see ya ^__^ nya!

P.S.: Una din obsesiile mele sunt baietii cu ochelari, ca sa vedeti cat de normala sunt...XD
[Imagine: enmalily.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, emma_lily!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
salut

bun venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superi

1)ce anime-uri iti plac?
2)citesti sau ai citit manga?
3)citest ficuri?daca da care iti plac
4)ce gen de muzica iti place?
5)vrei sa fim prietene?:d

cam atat si inca odata bun venit si sper sa iti faci multi prieteni pe forum

#4
thanx ^^

1. imi place mai mult seinen-ul, gen...Jigoku Shoujo, Ergo Proxy, Gilgamesh, Higurashi...
2. da, citesc manga, chiar si colectionez, aici unde locuiesc eu sunt multe serii, numai ca...in limba locala. si gusturile sunt aceleasi ca in anime
3. nu prea citesc fics...din cand in cand ceva scris de prieteni, dar rar
4. J-rock, putin visual si in rest...metalcore, power metal, post-hardcore...
5. desigur ^___^ hehe tnx ^^

#5
Citat:P.S.: Una din obsesiile mele sunt baietii cu ochelari, ca sa vedeti cat de normala sunt...XD

zup welcome to ză club. Aşa şi eu tehehe xddd
ps..prietenul meu poartă xdddd

cum spuneam welcome here şiii sper să ai o şedere plăcută
aici. să fi activă...am citit că citeşti manga soo.-...
Hinata deja mi-a luat întrebarea pe care o pun foarte des...i'm manga super
ultra mega hiper fan.
welcome here şi totodată să îţi faci mulţi mulţi prieteni.
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)