Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

x-5

#1
N-am mai vazut un topic despre aceasta trupa, sa incep. Sunt o trupa din Coreea de sud.
Xenos-5 was a South Korean boy band with five members, formed under Open World Entertainment in 2011. 'XENOS', is an allomorph for the Greek word of 'stranger', where the name 'X-5' (referring to 5 Xenos), originated from. Their fanclub is called 'Xenia'.

Members:
Name: SulHu
Position: Maknae
Birthday: 1995.09.07
Height: 188cm
Blood Type: AB
Other Facts: Innocent Maknae
His biggest worry is his growing height.
Thinks sincerely that to not be nervous on stage, there's nothing but practice.

Name: Zin
Position: Rapper
Birthday: 1993.07.20
Height: 189cm
Blood Type: A
Other: Tallest of X-5.
Has maturity that is not expected from his age group.
Pursuing the life as X-5 quickly as a chic member.

Name: Hae Won
Position:
Birthday: 1991.06.20
Height: 186cm
Blood Type: A
Other: Note: His real name is Hae Won.
In charge of the emotions in X-5.

Name: Taefung
Position: Main Vocal
Birthday: 1991.04.28
Height: 185cm
Blood Type: AB
Other: X-5's moodmaker. A typical man who loves songs/music and playing soccer. A huge aspiration that will blow a fresh wind through the music industry.
~Note: Taefung (Taepoong) means 'Typhoon' in Korean


Stage Name: Ghun
Position: Leader
Birthday: 1989.11.30
Height: 183cm
Blood Type: A
Other: X-5's soft and charismatic leader.

Spuneti-va parerea si tot ce doriti.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#2
Ma bucur c-ai scris despre ei. Chiar vroiam sa scriu eu, dar mi-ai luat-o inainte. Deci, sa incepem, sa iau fiecare membru in parte? Ok 21.
Sulhu: Sincer? Sincer sincer? Deci, el e atat de cuuuute, si de buuuun! As spune ca tatal lui e JaeJoong 2124. E chiar foarte inalt ! Si e maknae! Bine, asta nu ma mira. Si ChanSung din 2pm arata intr-un hal de matur si e maknae 2124. E tare cute Sulhu, chiar e preferatul meu . [ al doilea e Ghun ]

Zin: Ce-as putea spune de el? Felul in care se uita in camera si face rapp-ul ala ma darama de pe scaun, ma face sa-mi iau zborul mai rau ca RedBull! E bun 2124

HaeWon: Cine ar putea semana mai bine cu JungMin?! E bun! Il ador pe JungMin [ asta nu inseamna ca trebuie sa-l ador si pe HaeWon, Jungmin e Jungmin si Haewon e Haewon 21 ]. E cute rau de tot <3 . Ii ador buzele =p~.

Taefung: Mdaaa~ LeeTeuk2 ! Jur, in trupa asta sunt numai asemanari! E bun, e bun! Dar, il prefer pe Leeteuk dintr-un anumit punct de vedere.... 4 Dar si el e cute. ERAM SIGURA CA NUMELE LUI SEAMANA CU CEVA!!! TAIFUN 2124 Si chiar asta inseamna O__o''

Ghun: OOOOOOH! La el voiam sa ajung! Deci, suntele pe care le scoate in performante sunt =p~ EROTICE! Sunt vaai. Intr-o zi mai aveam putin si-mi dadeam duhul uitandu-ma la el! Deci e atat de bun, si seamana puuuuutin cu Taecyeon ! Deci, e minunat omu' asta!


E o trupa talentata. Pe mine chiar m-au surprins cu vocile lor. Cum am mai zis, kpop-ul nu inceteaza niciodata sa ma uimeasca 21.
Multumim ca ai postat despre ei ^^ .
[ deci am ceva cu cuvantul '' bun '' se vede, da? ]

Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Deeci îmi place place place. Sunt foarte talentaţi, deşi nu prea îmi plac mişcările lor de dans, except for the pelvic thrust in Don't Put On An Act.
Anyway, toţi sunt foarte înalţi şi arată foarte bine. Taefung has good vocals, dar toţi cântă bine. Preferatul meu e Zin. De la un timp am ceva cu rapperii. E aşa adorabil şi buun.♥
ÃŽmi plac melodiile Fantasy, Don't Come Near Me ÅŸi Don't Put On An Act.
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)