Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

wazuuuup :D

#1
sal ma numesc florin si am 20 de ani...
Nickul p forum este Vexx pt ca asa imi spun si prietenii in viatza de zi cu zi...
Prefer sa nu spun prea multe lucruri despre mine dar daca aveti vreo intrebare n-o sa ezit sa va raspund...

#2
Salut Florin! Bine ai venit pe Animezup! Ne pare bine sa te avem printre noi!
Intrebari... ce sa spun...
De unde ai aflat de Animezup si ce parere ai despre acest site pana acum? Suntem receptivi la critici, sa stii! Animezup e la inceput de drum si incercam sa il facem din ce in ce mai bun pentru ca membrii nostrii sa se simta din ce in ce mai bine aici!

#3
Well bine ai venit pe forum Vexx !Intrebari..pai cam nici una -_-' Pentru ca nici macar nu as sti de unde sa incep ...mai bine se ocupa de asta ceilalti ....Happy posting ... ^^


#4
salutare vexx...
da, as avea eu cateva intrebari...
1. ce jocuri preferate ai, sau ce stil de jocuri practici? Smile
2. anime-uri preferate?
3. filme preferate?
4. asculti manele?

#5
ohayo vexx pe Animezup! intrebari n-am , dar sper sa aflu mai multe despre tine cand raspunzi la cele puse de colegii mei ^^ Sa te distrezi pe forum!

#6
De Animezup am aflat de la Marina 10.... hmm jocuri preferate... nu prea ma joc...decat un singur joc imi place la maxim pro evolution soccer 6 se numeste...asta pt ca imi place fotbalul...anime-ul preferat: captain tsubasa 10...filme sunt multe o sa spun cateva dintre ele care mi-au placut mult: Eternal Sunshine of the Spotless Mind,The number 23,The Truman Show(toate cu jim carrey)Saw 1,2,3,The butterfly effect,The I inside,The Jacket,Mulholland drive,The Prestige si... toata seria American pie 10
Despre manele.... ascult la greu 21 pot sa spun ca 90% din timp ascult numai manele si rap romanesc... nush cat de bine se impaca dar eu asta ascult10

#7
Hy Vexx...!
As avea eu careva intrebari...
1.Ce faci? Oo'
2. Ce gen de filme iti plac?
3.Ai avea de gand sa frecventezi mai des forumul? ^^'''
Welcome and i hope u like the forum *.*' Smile
*manele? Oo''*
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)