Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

va rog cititimi si mie ficul :((

#1
Va rog,va implor cititimi si mie ficul.Doar o persoana citeste si imi lasa comentariu si ii multumesc,dar vrea sa stiu si de la altii ce cred despre poveste.Daca vad ca nu imi comenteaza si alta lume incep sa cred ca scriu groaznic si plang 20.Va rog frumos cititi.
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama

#2
Măi, nimeni nu e obligat să citească ficuri. Nu mai deschide topicul la fan fiction aşa doar de dragul de a face reclamă pentru că am mai avut un caz [ uită - te la topicu de aici ] , pentru că nu ţine. Nu poţi să le zici unora să comentezer sau nu. Dacă vor dau comuri, dacă nu, nu. Înseamnă că nu - i interesează, ori nu le place, ori nu au chef. Te - aş ruga să nu mai deschizi topicuri aşa poţi specifica la topicul cu ficul respectiv. Unora nu le plac anumite ficuri nu poţi pune pe cineva să citească un fic dacă nu le place. Sincer, nu vreau să crezi că sunt dură cu tine, doar sunt directă, dar unora nu le pasă.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  nu stiu ce se intampla cu ficul meu ::::yamashita ayumu:::: 3 3.072 30-06-2008, 12:55 PM
Ultimul răspuns: ::::yamashita ayumu::::


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)