Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

umm...hello?

#1
Well, hey, pentru cei care nu ma stiu de pe alte siteuri, (tot ca Buffix), numele e Ilinca (da mie nu-mi place mult prea mult) si sunt din Bucuresti.

Nu sunt chiar disperata dupa animeuri, rar e cate unul care sa ma faca sa ma uit pana la sfarsit. Si la manga la fel.
Daca e sa zic "care-s favorite", pai ca animeuri, Elfen Lied, Rozen Maiden, Nana si sa zicem Death Note; iar ca manga The One, Fetish, Boarding house of hunks, Alichino, Vampire Knigh, in fine (adevaru` e ca mai degraba imi place sa citesc manga decat sa mai uit la animeuri, desi de la un timp n-am mai facut nici una nici alta)


Ascult rock (as in Guns n Roses, Led Zeppelin, Metallica, Scorpions, The Doors, Slipknot, whatever), grunge - Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains - ma rog, si chestii gen Lily Allen daca am o dispozitie mai cash asa.

Scriu, desenez si citesc, da mai mult desenez, si probabil pe-acolo o sa activez mai mult (de indata ce imi resuscitez scannerul). Si imi mai place extrem de mult teatrul (si ca practica si pe post de spectator)stea

Nu imi plac persoanele care nu stiu sa se poarte in viata "adevarata" si pe forumuri se rup in figuri si se cearta cu tine ca flasnetele stricate. Mi se pare complet aiurea cand te intalnesti cu acea persoana sa n-ai habar sa dai si tu mana calumea, ca doar discutiile de genul forumurilor numai pentru a creea dusmanie nu-s. (asta ca fapt divers)

In general sunt directa si astept acelasi lucru de la ceilalti, ma enrveaza chestiile de genu "bate saua sa-nteleaga iapa"

Ei, acum daca vreti sa ma intrebati ceva, intrebati...Smile 70

#2
Welcome Ilinca , sper sa devenim prietene si am o intrebare : Cati ani ai ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#3
Aiaiai .. cata descrierea ! Nici nu stiu ce intrebari sa pun..oricum,eu iti urez happy posting si distractie palcuta pe aici ! Sper sa ne imprietenim,sa fi activa si sa nu incalci regulile ! Atata am avut de zis,ja ne ! hug pupic bye
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#4
@kaneto sayuri: thanx, 15
@just a kid: pai sunt de suficient de mult timp pe forumuri incat sa stiu care-s regulie si care e limita bunului simt, uneori chiar eu le fac xD


thankies to both of ya Smile hug

#5
Helloh Ilinca.Prima data cand am vazut topicul m-am gandit ca mi-e extrem de cunoscuta persoana ^^.Acum mi-am dat seama si de unde.Tot ce pot sa-ti spun este un calduros "Bun venit!" si sper sa ne vedem cat mai des pe aici.Intrebari nu am,deoarece prezentarea a fost cat se poate de ampla 4
See ya si happy posting~
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)