Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cel mai destept dintre ei
Naruto
2.78%
1 2.78%
Sakura
8.33%
3 8.33%
Sasuke
19.44%
7 19.44%
Kakashi
2.78%
1 2.78%
Neji
5.56%
2 5.56%
Shikamaru
50.00%
18 50.00%
Jiraiya
0%
0 0%
Orochimaru
2.78%
1 2.78%
Itachi
8.33%
3 8.33%
Asuma
0%
0 0%
Total 36 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

top 5 destepti

#1
sa vedem care e cel mai destept ninja, si cum ne place care gandeste mai bine
1. Shikamaru
2. Neji
3. Kakashi
4. Naruto
5. Jiraiya
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#2
Cel mai destept ? pai sa vedem :
1. Shikamaru mi se pare cel mai potrivit sa ocupe locul asta ... vreau sa zic il intrece si pe Asuma la jocurile de strategie .
2. Neji deasemenea mi se pare foarte iteligent si tehnica Ochiului Alb il ajuta mult .
3. Kakashi e destul de inteligent adica are tehnicile lui de predare si are sharingan ...
4. Orocimaru ... trebuie sa fi foarte inteligent ca sa ajungi un criminal de talia lui si sa scapi nepedepsit . Bine la el putem conta si pe problemele psihice dar oricum ...
5. Sasuke ... e dificil dar e adevarat ... e foarte inteligent si se pricepe de minune sa fie un criminal ... Chiar Orocimaru a spus ca nu il poate ucide Kabuto insa Sasuke a reusit ... la fel si cu Itachi . Si isi calculeaza foarte bine miscarile tinand cont de fiecare detaliu ... isi merita locul in top ...

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#3
hm...Topul meul. ^o^ Poate il schimb pe parcurs. In niciun caz Naruto nu o să apară pe aici : )) . Sau poate : - "
1. Madara - a rezistat atatora bătălii, a castigat foarte multe si el a dezlăntuit al 4 război mondial, deci ?
2. Orocimaru - cum s-a mai spus. A descoperit tehici noi. E un adevărat geniu. : ))
3. Itachi. - >.<
4. Shikamaru. - cred că stiu toti si sper că aveti acelasi punct de vedere.
5. Kakashi.
ar mai fi si un 6 65 . Narutooo !!! A reusit să doboare multi inamici. Merită si el un loc. Inexistent... : d
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


#4
1.Firar>_<.....Orochimaru....ma rog e el malefic>.>...dar e un geniu
2.ItachiO.o.....cred ca va intrebati de ce nu?Bine pentru a omori un clan intreg...si vb despre clanul Uchiha unul dintre cele mai puternice...iti trebuie creier^-^...plus ca il luv pe Itachi:X
3.Neji$.$.....poi Neji....asta e tanarul Hyuga...e mai puternic decat Hinata....dar este echivalentul lui Sasuke.....^.^
3.Sasuke:X.....dragutzul asta e un geniupupic....il iubescccc O.o......in shuppiden(asa se scrie nu?)devine ami puternic....GENIU!
4.Sakura.....poi Saku e fta...lol ca e destepta......mai sunt si alte motive dar nu vi le spun>.<.....unul e ca e viitoarea doamna Uchiha^.^...glumesc....sau nu?19
5.Ok a venit timpul pentru perv de Jiraya-.-#......o fi el perv dar stie omul sa se bata stie tehnici avansate,e destept ce sa mai^-^
Cam atat paaa!!
[Imagine: 2gxo5c8.jpg]
I Love SasuSaku:X and:
-Mama4ei-kun :X
-Matusa:Sasuke ^^ Sakura xD
-Surorile:Ang. and Debby
-Verisoara:Haku Kiid

#5
Ok... in topul celor mai destepti sunt :
1.Shikamaru (are mereu un plan si este bun la jocurile de strategie)
2.Orochimaru(are mii si mii de tehnici.Doamne...pentru asta este nevoie de cap)
3.Madara(stie sa manipuleze o persoana.)
4.Itachi(reuseste sa pastreze un secret)
5.Kakashi(are Sharinganul si este un copiator foarte bun.)
Ar mai fi si un 6 ... Nagato.Baiatul cu rinneganul are puteri deosebite si este destul de puternic.A pus la pamant multi adversari.Pe locul 7 ar mai fi si Sakura,fiindca este destul de desteapta.Totusi,mai are de lucrat...
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#6
1: Shikamaru, niormal l-am vazut de foarte multe oricum cum pregateste cate un plan la tot si stie sa iti formeze atacurile

2: Gaara- Desii el nu apare, este foarte destept, analizeaza totul si e mereu calm. Nu se pierde cu firea niciodata Smile

3: Orochimaru, e destul de malefic dar si destept21

4: Neji, imi place cum are o replica la toate 21

5: Sasuke, desii nu prea imi place persoana lui, recunosc ca e destept, si isi ia adversarii prijn surprindere, jutsurile lui mereu ma uimesc, cand ele pe moarte (da de unde? >.<) si la 5 secunde inamicu e mort 21

Si 6 sa nu uitam de Naruto bineinteles, nu stiu cum sa zic nu imi pare foarte destept, ci in schimb foarte puternic, inteligenta si muschii nu sunt unul si acelasi lucru asa ca ee e cel puternic 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)