Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sunt bolnav :(

#1
Poate ca nu asta e locul pentru un astfel de anunt dar am unele probleme de sanatate asa ca nu voi fi activ pe forum o perioada. Nici macar pe mess nu voi sta. O sa incerc sa mai intru din cand in cand, sa nu apara probleme, dar atat...
Sper sa imi revin repede 2

#2
Insanatosire rapida Flaw! Bea suc de portocale 10 si dormi cat mai mult 21
Nu ai precizat ce probleme de sanatate ai dar chestiile astea' doua merg la orice 10
Sunt sigura ca ceilalti vor avea grija de forum si nu vor exista probleme

#3
Oi ... si eu de la cine mai aflu ce s-a intamplat? T.T
Anyway ... Insanatosire grabnica >.<
Ia pastile O.o sau spirt xD Frectii cu spirt 24
Oricum, daca ai detalia 65
...
xD Anyway ... Gambate kudasai ...
Nu lasa boala sa te doboare 4
Btw ... Nu ma pot abtine ...
Smile [24]
...
Si ca sa te simti bine 39 ...
Glumeste xD Sa uiti de boala 4

Anyway ... Insanatosire GRAAABNICA...
Sper sa te incaalzeasca o.o
hug

#4
....oh...ce aspa ii sa fi bolnav... sper sa te faci repede bine... vai si soramea o stat in spital o saptamana....20 ii nasol sa fi bolnav... sper sa bine cat mai curand...
20 nu doresc nimanui sa fie bolnav.. nu conteaza cu ce boala....
mai adaug ceva pe langa ce o zis Bubbles... sa bei ceai... mult ceai... cred ca ceaiul are un rol psihologic... daca bei ceai la orice boala ai te faci bine...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#5
chillax, o sa am eu grija sa nu se intample nimic rau pe aici... da'mi un scurt telefon cand vezi post-ul asta. need to talk to ya. si ai grija sa te faci bine repede.
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#6
Insanatosire grabnica, Flaw! Voi fi eu mai activa sa nu apara probleme pe forum. o sa fiu activa si pt tine smile

#7
Însănătoşire grabnică frate... eu azi mi-am pus mâna în ghips.... timp de două săpămâni îmi va fi mai greu să postez...
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#8
Lulz, ai dat anunt pe forum xDDDD
Oricum ramane valabil ce ti-am spus mai devreme, fa-te bine, scapa de durere[i mean it, just erm extract it *scratches chin*], watch Baccano!, and for pete's sake buy more meds to keep around the house <,<

#9
Well, in primul rand va multumesc tuturor pentru urari!
In al doilea rand, anuntul nu e dat neaparat ca sa stie lumea ca sunt bolnav 10 Nici macar nu am spus ce am.
Am facut totusi acest topic pentru ca eu sunt responsabil cu multe chestii pe aici, legate de partea tehnica si stiu ca sunt multi useri care atunci cand au o problema sau nelamurire apeleaza la mine. Am vrut doar sa anunt lumea ca o sa fiu indisponibil o perioada... O sa incerc sa fiu cat de cat activ, dar nu contati asa mult pe mine pana cand nu imi revin 2
@Dawn: I'm already doing it (Baccano).

#10
*beep*
Man , nu stiu cum faceti voi , dar va imbolnaviti .
Eu caut un motiv sa am concediu medical , dar nimic .
Oricum , sper sa te insanatosesti , sa iei medicamente si....habar n-am ce sa mai zic , nu am fost niciodata bun la urari.
P.S. Cand intrii pe mess , un buzz , chiar daca sunt offline , vreau sa vorbesc ceva cu tine .
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Toate sunt frumoase, toate sunt pentru tine, ajuta si posteaza langa mine. Miranda. 2 2.487 19-08-2011, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Nya.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)