Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

stationez..

#1
Heya!! Ma plictiseam si eu pe net, cand am dat peste acest site. Prima impresia a fost ceva de genul : " Ce dragutz, un alt site cu anime." si m-am inscris.

Eu sunt de firea mea mai copilaroasa si ma supar foarte greu, dar cand o fac e furtuna la orizont. Imi place desenul, anime-urile , muzica si cateodata sa scriu povesti.Mai imi place sa aflu si sa incerc lucruri noi mereu. Sper ca putem deveni prieteni cu toate ca nu sunt 'a computer adicted' si nu intru atat de des.

Bye bye!
[center] [Imagine: angeloflove.gif][/center]

[center][Imagine: Unique.jpg][/center]

[center] [Imagine: chibi_871.gif]
Uematsu : Imi plac bomboanele!
[/center]

#2
Heya Mili-chan! Stai sa recitesc din nou.......o alta sora gemana si nu stiu eu cumva sau ce?21 la fel sunt si yo...copilaroasa si ma enrvez foarte usor...dar rareori...si knd ma enrvez.....vijelie21
Ma rog...intrebari:
-Care sunt anime-urile preferate si de ce?
-Ce muzica/formatie/solist asculti? Si care e preferatul/preferata ta(u)
-din ce oras esti?
-Cati ani ai?
-Manga ai citit?
si cam atat
Bien ai venit pe anime zup si sper sa devenim prietene3!

#3
vad ca kyandee mia cam luat toate intrebarile deci nu mai am nici una doar pot sa iti spun bun venit pe zupii si poti sa ma consideri prietena ta:hug
a big hug for you:hug:
[Imagine: 32132.jpg]


Romance addicted !!!:X:X:X
Just love and the rest will be okay

#4
Asa..deci aici ar trebui sa raspund, nu?

1. Naruto , Honey and clover I / II , Pita Ten , Kaleido Stage, Kiddy Grade , Teen Titans( daca se pune). Imi plac in special comedile, dar si alea de aventuri.

2. mai multe genuri de rock, inafara de hard si de alea sataniste , punk / Nightwish, HIM, Red Hot Chilli Peppers, Evanescence , multe altele.. / - . Umm..mi-am inceput "cariera" cu Nightwish..so de ce nu..

3. Cluj - Cluj-Napoca mai exact.

4. 14 fac 15 in octombrie anul asta..

5. Mdea..'Pita Ten' e cel care imi vine acum in minte..

4
[center] [Imagine: angeloflove.gif][/center]

[center][Imagine: Unique.jpg][/center]

[center] [Imagine: chibi_871.gif]
Uematsu : Imi plac bomboanele!
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)