Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] ohayo

#1
Salut si un pupic la toti))))))Numele meu adevarat este Violeta,dar as prefera sa-mi spune-ti haruna!!!Sunt studenta,primul an la economie!!!Iubesc la nebunie anime-urile si manga,preferatele mele sunt:Naruto,Gravitation,Kimi Ga Nozomu Eien si altele.)))Cam atit,de fapt ca sa nu mint,nu stiu ce sa mai spun,nu prea imi place sa vorbesc depre mine)))
[Imagine: 697b3f31f413.jpg]
Нет такой вещи, как судьба. Плач, гнев, непреодолимая сила безрассудства и самое изысканное чувство - всё это закон ПРИТЯЖЕНИЯ!
[Imagine: chibi_2217.gif]
, chibi-ul lui haruna

#2
buun veniiit!
ma bucur ca mereu avem parte de utilizatori noi 4
sper sa devii si tu printre cei mai apreciati utilizatori pupic
intrebarile tale sunt mereu bine venite pentru a primi raspunsuri
sper sa iti placa aici si iti vei face multi prieteni ...poti sa incepi cu mine 4

chiar daca nu iti place sa vorbesti despre tine...curiozitatea nu ma lasa 4
deci...
~care e culoarea ta preferata?
~de unde esti?
~ce iti place cel mai mult sa faci?

cam atat...sper sa devenim prietene

#3
Mambrella ,mersi mult pentru primirea calduroasa)))Sper si eu ca o sa-mi fac prieteni noi)))Pentru ca esti asa draguta cu mine o sa-ti raspund la intrebari!!!Culoarea mea preferata e rosu,sunt din Chisinau,ce imi place cel mai mult sa fac.....grea intrebare)))Sa privesc anime-uri,iar pe celelalte nu le mai enumar ca sunt multe)))[posturi unite]
crishina ,mersi mult)))Si tie bun venit,vad ca esti noua pe aici)))
[Imagine: 697b3f31f413.jpg]
Нет такой вещи, как судьба. Плач, гнев, непреодолимая сила безрассудства и самое изысканное чувство - всё это закон ПРИТЯЖЕНИЯ!
[Imagine: chibi_2217.gif]
, chibi-ul lui haruna




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)