Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Carpe diem

#1
a fost chiar interesant, nu am mai citit asa ceva pana acum... sunt eu Nebunia...waw chiar mi-a
placut. Dar totusi, nu-s multumita de un lucru: a fost prea scurt! Mai trebuia sa adaugi multe sentimente, precum s-a mai spus: stiu ca poti. :) Te mai astept si cu alte idei care, sper eu, sa fie la fel de interesante ca acesta. cam atat si spor la treaba :>

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#2
Hi sweetie... nu sunt multe de spus, doar ca lucrarea ta ma patruns pana la oase... Brrr Brrr...
Partea cu renegatul ce ai scris la titlu, face parte din lucrare sau este ceva personal?
Daca face parte din lucrare, atunci se potriveste.
Daca este personal atunci nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi pentru ca esti o dulce si toata lumea te adora... inclusiv eu:):*:bye:

#3
Citat:Cine sunt eu?! Greu de spus. De unde vin ? Nu am idee, nu ştiu ce aş putea să spun despre mine, cum să mă caracterizez în câteva cuvinte sau dacă aş putea să o fac. Sunt o persoană lipsită de importanţă, de esenţă…Sunt doar o simplă privitoare, o fantomă care trece nestingherită prin această lume, o iluzie, o plăsmuire.
Un inceput foarte interesant din punct de vedere a vorbelor, dar sincera sa fiu nu am simtit nimic ( eu nu sunt chiar atat de sentimentala ca la fiecare cuvant sa inceapa sa-mi bata inima), deci pe scurt imi plac cuvinetele.

MI-a placut ce-ai scris chiar frumos, dar atat.

#4
imi place foarte mult. ai un stil de a scrie de ma trec fiori pe sira spinarii.
pur si simplu inebunitor.
dar (exista si un "dar")
am vazut din nou acea problema cu semnele de punctuatie. nu pot sa-mi dau seama de ce lipsesc in unele locuri.
trecand peste, este un one-shot foarte reusit.

Keep working! Ja ne!
Hi :3

#5
Heii , heiii :]
Scuze ca nu am putut trece ieri pe la tine ,dar mno stii problema xD . Of , si ce subiect interesant . . . Prietenia falsa . Pfuui si cate exista in lumee . ;| Sincer mi-a placut foarte mult cum ai descris totul in cateva randuri p'acolo .Au lipsit cate virgule ,dar cu timpul te corectezi tu :* Foarte frumos inca odata si atunci cand o sa mai faci anunta`ma si pe mine te rog ! :] .
Hugs .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#6
Heeeiii my loove : x Mulţumesc pentru că mai anunţat . : )

Sincer mi`a plăcut extrem de mult titlul . A fost foarte ....ăh care e cuvântul potrivit ? Poate ...tentant ` ; > Conţinutul mi-a plăcut cel mai mult [ : )) ] . A fost foarte captivant . :-x .şi mereu ai sfârşituri foarte interesante :x .
Sincer nu mai am ce comenta , vreau doar să îţi spun că deabea aştept următorul oneshot <3
Nuu uita să mă anunţi când mai faci astfel de lucrări minunatee ~ <3333

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#7
Cea mai întârziată persoană a venit în sfârşit pe aici, deşi le-am citit atunci când erau în lucru. Îmi plac expresiile în latină se potrivesc cu ceea ce ai scris. Foloseşte descriere, dar ar mai merge pe ici pe colo. Greşeli nu am stat să le caut, am văzut doar semnele de punctuaţie puse aiurea. Aşezarea în pagină este bună. Cam atât aştept următoare lucrare.
Bye, bye beib.

#8
Foarte frumos on-shot-ul si de asemenea foarte adevarat.Ceea ce ai descris tu aici..ei bine...mi se pare foarte cunoscut.Asta macar demonstreaza ca viata nu e mereu roz, desi pentru unii chiar este.Imi place cum ai abordat tema...esti geniala:P
Spor la scris si astept ceva nou de la tine>:D<
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Carpe diem Katniss 40 24.410 28-01-2012, 11:29 AM
Ultimul răspuns: Diz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)