Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

spiral

#1
credeti ca la sfarsit narumi si hiyono vor fi prieteni sai iubiti dc

#2
Nu stiu ce sa zik.Interesant intrebarea.Cred ca Hiyono ar vrea o relatie cu Narumi,dar nu stiu daca si acesta ar fi deacord.Oricum cred ca sa indragostit de felul in care gateste Narumi,avand in vedere ca se ocupa cu furatul mancari lui.Parerea mea e ca Hiyono chiar e indragostita de el si i-ar placea sa aiba o relatie cu el,dar e greu de spus daca si Narumi tine la ea ca la o iubita sau doar ca la o prietena.

#3
Buna intrebare 39 Poate ca Hiyono ar vrea sa fie cu Narumi, insa nu cred ca acesta ar accepta...sincer, nu-l vad pe Ayumu genul de baiat care sa aiba o relatie cu o fata...Ayumu e un baiat care mereu umbla dupa aventura, actiune, si ii place sa rezolve mistere ca sa zic asa...Nu pare genul de baiat care si-ar dedica timpul unei relatii...

#4
First...clauchan,ce ai facut tu se numeste spam.Pui doar o simpla intrebare,fara sa iti exprimi propria ta parere.In al doilea rand,exista un topic facu de Shiva la sectiunea "Drama",unde se vorbeste despre Spiral in general.Asa ca puteti vorbi despre acest cuplu acolo...nu necesita un topic special doar pentru o intrebare.
Link-ul: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=487
Ja Ne si Topic Inchis.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)