Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sorry but i need attention

#1
Hello si pace victorie In primul rand sunt fata (sunt obisnuita deja sa fiu confundata cu un baiat Zuppy05) !!! In al doilea rand, iubesc muzica rock (formatii fav Eyes set to kill, Slipknot, Rammstein, Evanescence,) si ocultismul (i'm mad, i know alien) Anime-urile care imi plac... D. Gray Man, Naruto, Bleach, Code Geass, Soul Eater, Samurai X, Katekyo Hitman Reborn, etc. Ce as mai putea spune despre mine Zuppy03. In mare parte ma simt artista (cam anonima, dar artista 65 sau asa sunt pe aici, pe acasa cowboy ). Imi place sa scriu fanficuri. Acasa ma o plasa intreaga, dar sunt prea timida ca sa le pot publicaZuppy11 Am temperament coleric Zuppy22. In general oamenii spun ca sunt cam stranie sau infricosatoare (Mi se adauga des replica <<Ma sperii!>> :deadSmile Cred ca de asta nu am prieten...
Intrebari, ceva? 70 punetile si veti vedea :ask:

#2
Bine ai venit pe Animezup, dark.angel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey dark.angel hug Bine ai venit pe forum , sper sa te acomodezi foarte repede si sa iti faci cat mai multi prieteni =] Sper sa fi un user activ si poate ne mai intersectam pe forum =] In primul rand as vrea sa te intreb cum te cheama si cati ani ai?
Se pare ca avem multe in comun si mie imi place rock-ul mai ales Eyes set to kill =] Ador acea formatie , fetele au niste voci incredibile . Care sunt melodiile tale preferate de la aceasta trupa ? Si care e preferata ta Alexia sau Anissa ? Stiu ca seamana o_O Dar car iti place mai mult ? xD Anime-uri ... citesti manga ? Daca da ce ai citit in ultimul timp si ti-a placut ?
Din spusele tale reiese ca scri fic-uri , de ce nu incerci sa le postezi ? Sa vedem si noi cum te descurci si nu-ti fie frica , deoarece nimeni nu e perfect =]] Poti evolua pe parcurs cu ajutorul sfaturilor .Oricum ... daca scri de mult cu siguranta fic-urile tale sunt bune =] Oricum alegerea e a ta , dar ma bucur ca iti place sa creezi =] . Eu una nu ma descurc la acest capitol si nu prea imi place sa scriu fic-uri , deoarece pur si simplu nu am timp =]] Imi place totusi sa citesc fic-uri postate pe acest forum . Ai citit vreunul de aici ? Daca da , care iti place intr-un mod deosebit ?
Cam atat deoarece nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele =]] Si faza ca esti ciudata...nu cred , fiecare om are cate un defect , dar nu cred ca acesta poate fi numit defect . Si mi-e mi se spune ca sunt ciudata , dar acest lucru ii amuza pe ceilalti , poate fi deasemenea o calitate , chiar daca suna aiurea , e adevarat =]]
Inca o data bine ai venit hug kisses xox
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
imi place ca-mi pui multe intrebari :bv:
Si eu sper sa fiu un user activ :chuu: si sper sa nu ma plictisesc.
Ma numesc Marry. Si am aprox 14 ani (sunt mica, stiu :grr: dar no comment.) Cat despre Eyes set to kill... hmm... Melodiile mele fav sunt Darling, Reach, Pure white lace, Liar in the glass si All you ever knew. Cat despre vocile fetelor... Nu stiu cat de mult imi place vocea Alexiei, dupa opinia mea Lindsey era mult mai trw :bv: Dar am avut o drama cand am aflat ca Brandon a plecat :go: Dar o prefer pe Anissa (seamana cu mine, chiar daca nu o cunosc Zuppy24 )
Despre fan fic-uri... cred ca o sa incerc sa postez, desi nu cred ca o sa fie prea trw Zuppy19 Nu am apucat sa citesc fic-uri de pe forum, dar voi incepe cat de curand 19

#5
"sorry but i need attention" - ce greu ma abtin sa nu atac asta... 29

1. Te crezi speciala?
2. Te crezi unica?
3. Te crezi superioara?
4. Te crezi inferioara?
5. Te crezi ciudata?
6. Te crezi tare?
7. Cati ani ai?
8. Daca te oblig sa asculti asta (alegere aleatorie 10) ce ai face?
9. Ma poti suporta?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#6
"sorry but i need attention" titlul, titlul - trebuia sa fie original, nu m-am gandit ca o sa fie ceva... stupid Zuppy06
1. Toata lumea e speciala in felul ei. Ar fi o lume f plicticoasa daca am fi toti la fel. Zuppy08
2. Unica sunt, cu siguranta. Cand eram mica, dupa ce imi spuneam numele adaugam si fraza <<Unica si neschimbabila>>, deci...
3. si 4. Inferioara, superioara... asta depinde fata de cine, De exemplu, ma simt superioara de sora mea si ma simt inferioara fata de unii prieteni/
5. Ciudata sunt de cand m-am nascut. Si nici n-as vrea sa fiu normala. :yes:
6. Nu ma cred tare cu nu am de ce 29
7. am mai raspuns la aceasta intrebare intr-un post anterior. Am aprox 14.
8. Nush, niciodata nush ce se poate intampla.
9. Momentan dwah. Inca nu te cunosc prea bine ca sa imi fac o parere
:ask:

#7
Bună Marry. 21 Welcome here. Happy postin' şi toate cele. Sper că ştii poezioara de bun venit. Anyway. Ar fi nişte întrebări
Eşti la liceu ? Dacă da, la ce profil eşti, sau la ce profil ai vrea să fii. Cânţi la ceva ? Dacă da, de când ? Practici vreun sport ? Ăaa.. cam atât. A. Care e faza cu "trw" ?

Anyway, sper să te simţi bine aici , şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#8
Hello, Loula Big Grin thx for welcome. Acum, despre intrebari... hmm... Nu-s inca la liceu, dar vreau sa intru la filo (asa cred :=) ) De cantat, cantam intr-o vreme la keyboard, dar mi-a trecut. Acum cant vocal (intreaba-mi vecinii :ha: ) Sporturi nu practic pentru ca sunt o persoana cam lenesa. Daca plimbatul pe coclauri e un sport, cu siguranta sunt campioana. Faza cu trw... sa vedem :eto: cand toata lumea era cu stilul de emo, m-am gandit sa adaug stilului meu cate ceva din acel stil. Nu cred ca e ceva ciudat, nu? Anyway, thx again for welcome.

#9
Bun venit pe forum, dark.angel Smile Sper sa te distrezi pe-aici. Smile

Am si eu cateva intrebari pt tine:
1. De unde esti?
2. Ce hobby-uri ai? Cu ce iti place sa iti mai ocupi timpul liber?
3. Ce nu iti place/Ce nu suporti dintre toate lucrurile/fiintele de pe lumea asta?

E dragut ca iti place sa scrii fic-uri, inseamna ca ai multa imaginatie. Si eu am scris cate ceva, dar, la fel ca si tine, nu le-am postat niciunde. Prefer doar sa le citesc pe ale altora. 10
[Imagine: sig_reinoir.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)