Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

salut

#1
Ceau ,eu sunt Jan din Timisoara ,am 19 ani si iubesc sa citesc manga si sa ma uit la anime.
Primul meu anime vizionat(si finalizat) a fost Yuyu Hakusho pe animax si de atunci am fost vrajit de catre aceasta lume fantastica ,eu am venit pe acest forum cu scopul de am face preieteni care au aceleasi interese si nu numai .
daca doriti sa va spun ce anime/manga vizionez/citesc doar intrebatima.
Va astept cu placere!

#2
Bine ai venit pe Animezup, JanThePony!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there!
In primul rand, imi place avatarul tau, simt ca poate sa contina un sambure de adevar dar daca nu, cel putin e delicios. Yum! Bun-venit pe Zup, sper sa ai o sedere luuuunga si placuuuuuta printre noi. Questions, cum ai gasit site-ul? Do you like cats? Dar ciocolata iti place? Siii ce gen de anime preferi? Like aventura sau poate comedia sauuu poate horror? Just curious.
Well, have a good time and make friends, if you want!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
A zis cineva Yu Yu Hakusho Crazy-monkey-emoticon-084 ?
Este printre animeurile pe care le-am vazut si pot sa spune cel care atat de mult m-a emotionat, plans, ras, distrat de vreaul sa-l reiau. Kurama, Hiei, Botan, Yusuke, Kazuma si sa nu uit de Raizen... Crazy-monkey-emoticon-090 waah, nu-mi vine sa cred cate nume am retinut o.o si care-s praf la asa ceva.
Bun venit pe zup, Jan ^^
Eu sunt ohaio_angel, dar majoritatea userilor imi zic Ingeras. Incantata ^^.
Meh, sunt lipsita de inspiratie momentan.
Iti plac ciupercile? Dar ciocolata?
Ai vazut Tokyo Ghoul?

Si cam atat...Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#5
Daca erai Jan de Craiova suna mai bine, dar e ok si asa, Timisoara merita si ea un Jan al lor 21. Imi pare bine sa te cunosc, Yu Yu Hakusho este si pentru mine unul din anime-urile mele preferate si pe care l-am trait la intensitate maxima in adolescenta cand l-am urmarit, there were some good fights in it. Daca tot veni vorba de el si vrei atat de tare sa fii intrebat, care scena din acest anime ti s-a parut cea mai memorabila? Pentru mine a fost scena din cadrul luptei finale dintre Yusuke si Toguro Jr. cand acesta din urma l-a ranit aproape mortal pe Kuwabara, iar Yusuke crezand ca a murit si deceptionat de "sfarsitul" prietenului sau reuseste sa-si trezeasca puterea latenta ce salasluia in el.

Anyway, iti urez activitate sustinuta pe forumul nostru si sa gasesti ceea ce cauti pe acesta (prieteni, discutii interesante etc.). Have fun.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Am auzit un Yu Yu Hakusho. No way!!!!!!! Nu cred!!!Deci pur si simplu nu cred
Vai dar ce nesimtit sunt. Bine ai venit printre noi, Jan si sper sa te distrezi Smile anyway curiozitatea mea este care este trupa ta preferata si mai ales melodia care te face sa te simti in asa zisul al noualea cer? 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)