Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

What's up?;)

#1
Hello!Smile Ma numesc Diana si am 17 anisori. Sunt o fire copilaroasa , timida la inceput , dar vorbareata cand ma obisnuiesc cu noul mediuShy. Sunt prietenoasa , amabila , imi place sa-i ajut pe ceilalti. Uneori sunt vulcanica(ma enervez repede). Imi plac animeurile , mai ales Naruto , Inuyasha , Bleach , Honey&Clover si , mai nou , Kuroshitsuji. Recunosc ca nu le-am vazut in intregime. Iubesc Japonia , cultura si mentalitatea in special. Culoarea mea preferata este rosu. Sper sa ne intelegem bine103.

#2
Bine ai venit pe Animezup, FuNnY bUnNy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Diana!
Ne bucuram sa te avem printre noi, sper sa ai o sedere cat mai indelungata si placuta pe Animezup. Daca ai vreo intrebare sau problema, nu ezita sa dai un mesaj privat unui admin mie.Lia, Aly

Distractie placuta pe aici, la cat mai multe postari si prieteni!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Buna, Diana. Sper sa fi activa si sa iti placa pe aici.
Care e personajul tau preferat din Naruto si din Bleach?
Ai vreun cuplu preferat din Kuroshitsuji?
Si mie imi place Honey & Clover. L-ai vazut cand a fost dat la TV sau mai de curand?
Sper sa iti faci prieteni si sa nu fi timida.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Mersi pentru intampinare , Syryuspupic. Deocamdata ma descurc cu postarile , sunt perioada de invatare si prind mai greu65. Dar cand n-o sa mai stiu pe unde s-o scot la capat , I will ask for your helpSmile.
Buna , sheriarty!hug. Imi place aici si o sa incerc sa fiu activaSmile.
Personajul meu preferat din Naruto este Neji , iar din Bleach nu ma pot hotari intre Ichigo si Rukia. Sunt amandoi comici si simpatici. Deci o sa spun ca personajul meu preferat din Bleach este Ichirukia3.
La a doua intrebare sa zicem ca raspunsul ar fi Seby&Ciel39.
Dupa cum am mai spus , nu am vazut toate episoadele din animeurile pe care le urmaresc , deci nici din Honey&Clover. Am vazut din anime si cand a fost la televizor , dar m-am uitat la cateva episoade si la calculator.
Multam , si eu sperpupic.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)