Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

salut

#1
heeei sunt andra! ma plictiseam foarte tare zilele astea si am decis sa-mi fac si eu cont pe zup sa mai socializez cu lumea. cine stie, poate ma mai uit si la un anime, you never know... nu stiu ce sa zic despre mine, nu sunt o persoana prea interesanta 21 dull motherfcker

#2
Bine ai venit pe Animezup, andraportocala!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut si tie andra, si bine ai venit in aceasta comunitate de socializare digitala. Eu sunt alecs, si am cateva intrebari:
Iti plac mazlinele?
Te uzi la naruto?
Ce marime ai la sutien?

pup jos pupic

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#4
buna alecs, my annoying orange friend! da, imi plac maslinele, mai ales cele verzi cu gogosar inauntru (38). ma uitam la naruto, not anymore, daaar a aparut pe vplay ceea ce este tempting. la sutien port 90E, i got it from my mama b-). (nu)

#5
hey there...
Tot numele este??
Anii???
De unde estI??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Heii, Andra!
Weelcome hier ! <3
Umm, fara intrebari sa nu te sufoc si alea-alea. xD
Deci, sper sa-ti faci multi prieteni si sa ai milioane si miliarde de posturi 21.
Huhu... Have fun!
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#7
Bang ! Bine ai venit pe zup, Andra : > Sper sa iti placa aici si sa ramai mult timp printre noi : )). O sa te acomodezi repede, o sa vezi : >. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta. Donno what to ask...
1. Ce gen de muzica asculti?
2. Trupe preferate?
3. Ce zodie esti?
4. Cateva filme preferate?
Ew, cam atat : )). Inca o data bine ai venit si sedere placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8

buna, azazel (imi place numele tau). nu vreau sa-mi zic tot numele, pentru ca nu mi se pare ca are vreo relevanta. stick to andra, ajunge. nu candidez la presedentie 21. am 16 ani si sunt din bucuresti. there it is.

@Yuki. mersii, dar nu cred ca o sa am milioane de posturi, though. 21

@beki. ascult o gramade de genuri de muzica, nu-mi place sa ma limitez la unul singur. mostly, alternative, chillout, grunge, indie, electro, dnb, progresiv, raggae, nu stiu, ipodu meu e plin de chestii random. ca trupe preferate, pfffs, placebo, pierces, fatboy slim, the black keys, pendulum, prodigy, etc, etc, etc.
ca zodie, sunt varsator and i like it 21. \m/
filmele si serialele sunt fix ca un drog pentru mine si am o gramada preferate, dar tops sunt mr nobody, edward scissorhands, candy, 500 days of summer, velvet goldmine, the virgin suicides, tot ce e facut de tim burton si kubrik, samd ca nu mai termin 21.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)