Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sa incep?

#11
Citat:Stormrage;

what makes it obvious?

The fact that her avatar shows the main character?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#12
(06-04-2013, 08:53 PM)Stormrage A scris: The fact that her avatar shows the main character?


how was I supposed to know that? I've never heard of it before.
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#13
I was there to clean things up.Trollface
And stop spamming, I've got a profile, you can say anything there.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#14
Scuze pentru greseala, dar acum serios, nu el este cel care a inceput sa spameze.

- - -
ON-topic:
Te uiti la Supernatural? Sam sau Dean (adica pe care dintre ei alegi)? Sper deasemenea ca iti place si J2. 17
Joci jocuri pe calculator?
Si imi place numele tau.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#15
Stormrage, I'm done. are you making fun of me just because I'm new? =\


yaoi maniac;

la supernatural ma uit, da. am vazut toate 6 sezoanele (parca) intr-o saptamana, acum doi ani. nu mai tin minte daca am terminat sezonul 7, dar la 8 stiu sigur ca nu m-am uitat. nu pot sa aleg intre frati fiindca n-ar fi drept; daca spun castiel e vreo problema?

j2 adica j/j sau doar friendship?

jocuri pe calculator as juca mai multe, dar am un laptop cam vechi cu probleme pe partea grafica (desi ar trebui sa mearga bine); mi se incalzeste placa aiurea si iau la bluescreenuri... pot sa spun ca ultimele jocuri jucate au fost amnesia, un call of duty si fear 2. am reinceput star wars jedi academy (da, ala din 2003) dar nu l-am terminat. momentan joc doar minecraft, ca atat poate duce laptopul.
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#16
* coming here with a curious chlidish face * uh, Matei~ Like you name. Is new.

Vazusi ca iti plac filmele horror care o dau spre thriller. Saul e preetty good la a tine in suspans cititorii. * recomand * Now... Like a nebuna dupa intrebari, am o listuta * ce ciudat sa diminutivezi ceva care nu e deloc mic O.O *:
1. Daca ar fi sa alegi intre ciocolata cu biscuiti si biscuiti cu ciocolata... Ce ai alege?
2. Numarul preferat?
3. Ce culoare te reprezinta cel mai bine?
4. Care e intrebarea ta preferata? * retarded question~ tre' sa am si una de asta *
5. Ai vreun motto?
Oh... Da, welcome here. * cu asta trebuia sa incep, stiu... -.- * I'm Klau, btw~ But you can call me Pumpkin pie, Milka, Ridiche. Anyway~ ^^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#17
multumesc de compliment (presupun), in legatura cu numele.

sincer, imi plac orice filme, cu conditia sa aiba o poveste bine intemeiata si credibila. de-aia nu prea suport filmele romantice.

acum, cu intrebarile; daca as avea de ales, as alege ceva sarat. nu-mi place ciocolata. mananc rar, si atunci daca mi se ofera. numar preferat, uh, nu m-am gandit niciodata la asta. sa spunem ca 6? nu stiu daca m-ar putea reprezenta vreo culoare, dar presupun ca navy blue/bleumarin e aproape. intrebare preferata nu am, nu prea ma intreaba lumea multe lucruri. nici moto nu am, nu am gasit pana acum un citat care sa-mi placa extraordinar.

multumesc de urare; astept si alte intrebari, daca vreti voi.
[Imagine: nDIKwXJ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Uf,incep Vampirii sa-si faca aparitia:>! Ren 67 25.686 15-09-2011, 01:05 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)