Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

os !

#1
wazzza ppl ? am aterizat si eu pe aci. ia sa vedem ce e de capu` forumului asta ! care are intrebari sa bage mare aci !
chu``
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>

#2
Si ce e de capu forumului? 4
A intrebat Shimizu cam tot ce trebuia,asa ca mie imi ramane numai sa-ti urez "Welcome" & "Have Fun"
A da......Care este anime-ul tau preferat(in momentul de fata)?
Cya!
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#3
shin shin shin shin.... de ce am eu impresia ca te cunosc?

anyway, welcomes, happy posting si see you around.

need me, pm ,e 3

#4
shimizu, pai animeuri vazute sunt f multe , detin o colectie destul de vasta { 4 terra juma si e in continua crestere }. melodii peferate ? hmm...pai ar fi si aci multe, dar o sa enumar cateva : dr dre - keep their heads ringing , godsmack - i stand alone, ozzy - iron man , eminem - when i`m gone , korn - blind , creed - one last breath , etc.
hobbyuri : box , fumatul , statul degeaba, bautul de pepsi in cantitati industriale , wow , lecturi sf , anime/manga.
teea , animeul meu preferat e dbz.probabil cel mai binelucrat anime facut in ultimii 20 de ani. psihologia acestei serii scapa privitorului obisnuit. pe mine asta m-a atras, neefind orbit de violentza moca din serie.
kyo, no, ce sa zic, poate ne-am mai intalnit sb alte imprejurari si alte nickuri.
chu¬¬¬
shimizu, pai animeuri vazute sunt f multe , detin o colectie destul de vasta { 4 terra juma si e in continua crestere }. melodii peferate ? hmm...pai ar fi si aci multe, dar o sa enumar cateva : dr dre - keep their heads ringing , godsmack - i stand alone, ozzy - iron man , eminem - when i`m gone , korn - blind , creed - one last breath , limp bizkit - break stuff , etc.
hobbyuri : box , fumatul , statul degeaba, bautul de pepsi in cantitati industriale , wow , lecturi sf , anime/manga.
teea , animeul meu preferat e dbz.probabil cel mai binelucrat anime facut in ultimii 20 de ani. psihologia acestei serii scapa privitorului obisnuit. pe mine asta m-a atras, neefind orbit de violentza moca din serie.
kyo, no, ce sa zic, poate ne-am mai intalnit sb alte imprejurari si alte nickuri.
chu¬¬¬
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>

#5
Laliho Shin-san!Si Bun venit pe Animezup.Intrebari...nu am pentru ca ti-au fost puse de ceilalti.Dar daca am vre-o nelamurire...exista mess!Well...nu imi mai ramane sa iti zik dekt have fun,spor la postat si NO SPAM!!Pana data viitoare...Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
domo,domo mina ! [Imagine: fruit17.gif]
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>

#7
Loool , imi place animatia ^^ aveam un avatar de genu p care zicea ''pull my finger'' , dar asta-i alta poveste....

Anyway ,se pare ca ai destul de multe animeuri la activ .Bravo! Si asculti rock .Bravo din nou (si eu ascult rock in prostie..)

Ca si lui Kyo , numele tau imi este cunoscut , dar nu cred ca de pe alte forumuri ci din animeuri XD asta-i viata...

Intrebarile care voiam sa ti le pun le-au pus ceilalti inaintea mea >.< Nu mi-a mai ramas sa-ti spun decat Welcome...

#8
shiva, danke. numele de shin mi l-am tras ca sa zic ashea din kof. shin = moarte si cum pers meu preferat Iori Yagami foloseste cuvantul in diverse variasiuni in exces mi-a ramas fixat undeva in tzasta4
chu¬¬
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>

#9
Hehehe... dupa ce am citit aceste posturi am realizat si eu cine este Shin 65
Bun venit pe Animezup! It's nice to have you around si deh... cine stie, poate imi mai dai niste sugestii sa il mai imbunatatesc.
Si cu prima ocazie facem un King of Fighters pe MAME ca am ramas dator la tine 3

#10
greu te prinzi frate...greu ! [Imagine: bb5.gif]
da mai bine mai tarziu decat niciodata ! no, nasol ca aseara nu am putut continua kofu` , da ma intelegi 4 nu halisem nimic toata ziua 4 pana una alta, u baga mare si joaca, poate invetzi cateva miscari pana la urmatorul meci 4 [Imagine: shingogif2.gif][post unit]hai sa-ti recomand nishte playeri cu niste miscari mai..simple : terry boggard , ryu , robert , kyo.
hai bafta mosh si pe diseara la kof ! [Imagine: clark-imsocool.gif]
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)