Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

olla

#1
sunt tsubaru...si ma droghez cu anime ... YAAAAAAAAY!!!4 anime41. cine vrea sa get in touch with me feel free to do it 4

#2
Bne ai venit, tsubaru. Distractie placuta si sa iti faci cati mai multi prieteni. Si care sunt cele 4 anime preferate ale tale?

Si care e genul tau de muzica preferat si care e melodia ta preferata?

#3
*mwuhaha*Am aparut si eu...So,uelcam tsubaru and no stupid posts or you'll get a warn and that's not good.Acum sa vedem cateva intrebari asa de plictiseala ca tot nu am ce face...
1.Name, age,location--->daca vrei raspunzi,nu-i obligatoriu*Ayumi#1->raspunde,raspunde,raspunde!!!! Ayumi#2->gura,gura,gura!Iar ne stresezi!>.< Ayumi-chan->sunte-ti stresante amandouaT.T*

2.Ce gen de mzik asculti?

3.Care este melodia ta preferata?

Si cam atat ca devin enervanta^^' Si sper sa ne citim pe forum cat mai des posibil...asta nu include dimineatza,pranzul si seara 21
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#4
Olla,tsubaru!
I'm teea(dupa cum se citeste in stanga)...
Nu am chef sa te intreb multe(ca mi-o luat-o Ayumi-chan inainte 10 )doar un lucru..........anime-ul favorit 4
Cya around!
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#5
>.<, eto let's see, i'm mihai din gl i'm 20, muzica.... mai nou adica...de vreun an ascult aproape numai muzica japoneza..in general anime OST'uri, ascult melodiile care-mi plac (inafara de manele >.>)... sa vedem ce intrebari mai erau..hm anime preferat..greu de zis... imi plac emult naruto si bleach si...inuyasha(insa nu am mai vazut de nulticel). Momentan ma uit la vandread". Melodie preferata...greu de zis (cine a inventat intrebarile astea?) parca sunt clichee) Dupa cum am zis imi plac f mult mel anime.. imi place "yui"-si mel ei, imi plac soundtrackurile de la naruto si bleach si nu numai... Hehe si daca mai aveti intrebari nu le mai combinati cu accese de personalitate disocianta (joke Ayum-chan ^^) insa marcatile pe cele la care ati vrea un raspuns neaparat 4 c'yall around.

#6
Salut. Mihai!
Noroc cu tine, acum nu mai sunt cel mai "batran" de aici 21
Am doar doua intrebari pentru tine:
1. manga nu citesti?
2. cine e tipul de la avatarul tau? E cumva din X? 39

#7
yeah Flaw...he's from X, si manga nu citesc..adica nu m-a initiat nimeni in taina manga...dar cine stie..daca imi recomanzi ceva super.cred ca o sa give it a try 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Olla, Amigas!!! XD hinata4ever_alinutza 7 3.703 16-05-2009, 12:48 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Olla!^^ ? ?? Black~RoSe ?? ? 9 4.301 11-04-2009, 02:15 AM
Ultimul răspuns: Topaz
  Olla Ayutsha 3 2.344 14-11-2008, 10:27 AM
Ultimul răspuns: Midori
  Olla ...:* nico_for_you 4 2.551 17-07-2008, 10:34 PM
Ultimul răspuns: nico_for_you


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)