Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ohayo

#1
Male...Bucuresti...aproape 23 de ani , cu siguranta obsedat de anime...foarte obsedat de anime...incredibil de obsedat de anime...pentru detaliii cauta id mess

#2
Salutare, Z3gras! Bine ai venit pe Animezup!
E bine sa mai avem inca un fan anime in randurile noastre!
Care sunt anime-urile tale preferate? Sau ce genuri preferi daca nu exista nici un serial care sa iti fi atras atentia in mod deosebit?
Si nu in ultimul rand... Multi inainte ^^

#3
welcome,welcome ^^
Ce muzica asculti?
EDIT: well.... daca vrei date despre mine,am postat la topicul unde m-am prezentat ^^
Ca sa nu fiu nesimtita si sa nu raspund,ascult Jpop and Pop ^^
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#4
Flaw A scris:Salutare, Z3gras! Bine ai venit pe Animezup!
E bine sa mai avem inca un fan anime in randurile noastre!
Care sunt anime-urile tale preferate? Sau ce genuri preferi daca nu exista nici un serial care sa iti fi atras atentia in mod deosebit?
Si nu in ultimul rand... Multi inainte ^^

Imi pare bine sa ajung aici....despre anime preferate e cam greu pt ca am ajuns sa vad foarte..foarte multe..nu stiu...probabil Tsubasa Chronicle Reservoir[post unit]
White_Queen A scris:welcome,welcome ^^
Ce muzica asculti?

Muzica?...hmmm Rock...cateva formatzii/solisti de J-Pop si multe OST-uri ar cam fi preferintele mele in domeniu Smile[post unit]
z3gras A scris:Imi pare bine sa ajung aici....despre anime preferate e cam greu pt ca am ajuns sa vad foarte..foarte multe..nu stiu...probabil Tsubasa Chronicle Reservoir[post unit]
White_Queen A scris:welcome,welcome ^^
Ce muzica asculti?

Muzica?...hmmm Rock...cateva formatzii/solisti de J-Pop si multe OST-uri ar cam fi preferintele mele in domeniu Smile

Ah si ca muzica : Rock J-Pop si OST-uri 10..u?

#5
wow m-ai luat la varsta cel putin 4.....la chestia cu obsedat de anime stai linishtit nu eshti singurul 21...so ok ai zis ca eshti cu rockul goodd boooy la gusturi vad ca nu stai prost doamne ajuta ca nu e nimic de manele pe aicia...fff..nu le suport..^ ^'' dar ne dai shi cateva formatzii?4..sau catziva cantaretzi preferatzi sau cateva hobiuri sau ..uhmm cred ca trebuie sa ma opresc 4...so bun venit pe site sper sa te simti bine pe aicia
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#6
welcome new otaku people! salutare Z3gras si bun venit si din partea mea. cam c gen de rock zici k asc? si daca imi dai si cateva nume ar fi perfect.

anyway, ne bucuram sa te avem printre noi. happy posting, sedere placuta, si see ya around.

P.S. 1 -> student? dak da, unde?
P.S. 2 -> Ne Vedem la Otaku Fest Anu asta 3
P.S. 3 -> Need me, pm me 4

#7
Laliho!!!Si bun venit pe Animezup.Sper sa te acomodezi cat mai repede.Intrebari nu am pentru ca ti le-au pus ceilalti.Have fun,spor la postat si NO SPAM.Pana data viitoare..Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)