Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

new one

#11
Isuzu, poate nu ma crezi dar si melodia mea preferate este Dance wirh the devil ( de fapt imi place foarte mult)

Cat despre o carte preferata...imi plac multe dar cred ca as alege Râul Iubirii de Karen Harter ( o recomand tuturor)

Next question...
I'm just a demon inside a shell, though.


[Imagine: 1222733.gif]
Click here to feed me a !
[center][Imagine: mushishi-cool-pic33-3.jpg][/center]

#12
Me again 21
Ce alte anime-uri ai mai vazut/mai vezi?
Care e capitanul si care e locotenentul tau favorit din Bleach?
Carti politiste citesti?
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#13
Salut si bine ai venit pe zup, moonSHAdow!
Sper sa ai o sedere cat mai lunga si placuta alaturi de noi si nu in ultimu rand have fun!
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#14
Pai anime-uri la care ma mai uit acum ar fi Honey&clover, mushi-shi, natsume yuujinchou si altele.
Capitanul meu favorit din Bleach (de fapt fostul capitan) este Urahara Kisuke

Romane politiste ha? Poi am citit Falsa impresie de Jefrrey Archer, Pacate in paradisul albastru de C.J. Box, Belele si ghinioane de Lee Child.

Hai ca incepe sa-mi placa; alte intrebari...?
I'm just a demon inside a shell, though.


[Imagine: 1222733.gif]
Click here to feed me a !
[center][Imagine: mushishi-cool-pic33-3.jpg][/center]

#15
Manga citesti?Daca da cam ce manga? xD Well random question.Toata lumea te intreaba despre carti.Asa ca nu voi mai face asta..well..hn..Ceva alte personaje preferate din anime`urile enumerate? Mai ales din natsume yuujinchou.Dar voi avea impresia ca o sa zici Natsume,cuz he`s like you[oarecum] Ei bine,have fun xD Annnd..fav girl din Bleach? xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#16
Amy. mie chiar imi place cand ma intreaba lumea despre carti.
Manga citesc acum Bleach si 666Satan, dar intentionez sa ma apuc si de altele.
intradevar, din Natsume Yuujinchou imi place... natsume( nu sunt prea original, nu?), dar imi place putin si Tanuma.
personaj feminin favorit din Bleach (nu prea m-am gandit la asta) dar imi place Nel deoarece e foarte amuzanta; cine nu stie faza cu "Itzugo"? Sincer sa fiu nu m-am gandit la asta si nu pot sa aleg un personaj favorit la nimereala (nu e felul meu)
I'm just a demon inside a shell, though.


[Imagine: 1222733.gif]
Click here to feed me a !
[center][Imagine: mushishi-cool-pic33-3.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)