Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

neatza.

#11
(07-09-2010, 05:18 PM)Beki A scris: Hey Shinra ( Btw, nice nick=] ) . Bine ai venit pe forum, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta ^-^ Ma bucur sa vad noi useri pe aici. Din cate vad esti o persoana de treaba, poate ne imprietenim si noi :] Intrebari 39 Nu prea am...nu ma pricep la acest capitol, dar care este actorul tau preferat? Cam atat momentan. Inca o data bine ai venit si distractie placuta. Cu siguranta te vei adapta usor.

Hi Beki <3 and thanks, incantata de asemenea mi'ar placea sa ne imprietenim ;], hmm actor preferat as zice Hugh Jackman, am o mare slabiciune pt el. Sper si eu mersi mult.
[Imagine: heartagram_dock_icons_928844_img_944.png]
{D.i.s.a.s.t.e.r.}//PIECE

BLOG. Pt ca se poarta.

#12
Insfarsit :3 Insfarsit cunosc pe cineva cararuia sa-i placa Hugh Jackman >_< Credeam ca sunt singura pe aici. Mie una imi place mult de el din toate punctele de vedere. Este un actor foarte bun, stie sa joace si deasemenea arata foarte bine15 Nu pot minti =]] E de varsta cu mama, 42 de ani =]] Well...ma bucur ca iti place Hugh Jackman, avem si noi ceva in comun.
Ce emisiuni tv urmaresti?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#13
(07-09-2010, 05:50 PM)Beki A scris: Insfarsit :3 Insfarsit cunosc pe cineva cararuia sa-i placa Hugh Jackman >_< Credeam ca sunt singura pe aici. Mie una imi place mult de el din toate punctele de vedere. Este un actor foarte bun, stie sa joace si deasemenea arata foarte bine15 Nu pot minti =]] E de varsta cu mama, 42 de ani =]] Well...ma bucur ca iti place Hugh Jackman, avem si noi ceva in comun.
Ce emisiuni tv urmaresti?

Interesant, evident il ador si nu numai din seriile cu Xmen dar si din restul, si sincer varsta conteaza atat de putin la cum arata si cum joaca. xD
Emisiuni tv, sincer te dezamagesc ca nu prea ma uit doar la true blood sa zic si mai era tot unul cu vampiri... dar asta nu prea des. Dar tu?
[Imagine: heartagram_dock_icons_928844_img_944.png]
{D.i.s.a.s.t.e.r.}//PIECE

BLOG. Pt ca se poarta.

#14
(07-09-2010, 06:04 PM)Shinra A scris: Emisiuni tv, sincer te dezamagesc ca nu prea ma uit doar la true blood sa zic si mai era tot unul cu vampiri... dar asta nu prea des. Dar tu?

woot, another true blood fan 10

#15
Hei, dinou... Vad ca esti tare de treaba XD O sa iti pun doar cateva intrebari. Ca daca depasesc patru nu ma mai opresc 21
- Iti place yaoi-ul?
- Care e floarea preferata?
- Iti place sa te plimbi cu rolele?
- Care e tara care iti place cel mai mult?
- Crezi ca pe Zup o sa iti faci multi prieteni? (Eu sunt sigura, eu deja te simpatizez)
Iti doresc sa fi cat mai activa si sa ai multe puncte la reputiee. Multeee!!! Sa nu mai incape numarul 21 Cred ca o iau razna. Daca am pus prea multe intrebari, scuzele mele.[posturi unite]
A da inca vro doua intrebari 21 Cum am mai zis... nu ma mai opresc.
- Ce crezi despre moderatori? (daca iai intalnit)
- Ce cuvant il detesti?
- Ce porecla ai?
- Ce ai alege dintre dragoste sau faima?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#16
(07-09-2010, 06:23 PM)OiiKawaii A scris: Hei, dinou... Vad ca esti tare de treaba XD O sa iti pun doar cateva intrebari. Ca daca depasesc patru nu ma mai opresc 21
- Iti place yaoi-ul?
- Care e floarea preferata?
- Iti place sa te plimbi cu rolele?
- Care e tara care iti place cel mai mult?
- Crezi ca pe Zup o sa iti faci multi prieteni? (Eu sunt sigura, eu deja te simpatizez)
Iti doresc sa fi cat mai activa si sa ai multe puncte la reputiee. Multeee!!! Sa nu mai incape numarul 21 Cred ca o iau razna. Daca am pus prea multe intrebari, scuzele mele.[posturi unite]
A da inca vro doua intrebari 21 Cum am mai zis... nu ma mai opresc.
- Ce crezi despre moderatori? (daca iai intalnit)
- Ce cuvant il detesti?
- Ce porecla ai?
- Ce ai alege dintre dragoste sau faima?



oh come on, ce intrebari sunt astea, citeste un pic topicul...

-da ii place yaoi-ul, tocmai a zis intr-un post mai sus
- no comment
- no comment
- sincer? aceasta intrebare chiar isi are rostul? fata a venit pe zup sa se distreze si sa isi faca prieteni, daca credea ca nu isi va face prieteni crezi ca mai venea?


apoi, foloseste butonul edit, nu posta de 2 ori (noroc ca le uneste forumul)

si seria a 2-a
- fata e pe forum de azi, cu cati oameni crezi ca s-a intalnit?
- no comment (desi sincer... ce intrebare e asta 21 ? )
- Shinra probabil?
- amandoua

... acuma doar intrebarile la care am pus no comment aveau sens...

(scuze, dar sunt un pic cam iritat cand vad posturi stupide iar si iar si iar si iar...)

@shinra: scuze ca ti-am postat offtopic in threadul tau de introducere

#17
^ Tan mama esti chiar awesome, hit me up on messages or something.

@OiiKawaii: Tan a raspuns la mai tot lol, si da ador sa ma plimb cu rolele si sper ca o sa mai intalnesc persoane de treaba aici. Smile
[Imagine: heartagram_dock_icons_928844_img_944.png]
{D.i.s.a.s.t.e.r.}//PIECE

BLOG. Pt ca se poarta.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Neatza!:D DydManya 5 2.470 24-06-2012, 06:11 AM
Ultimul răspuns: Kommissar
  Neatza. Auburn. 12 5.581 21-10-2010, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Auburn.
  neatza =^___^= Mel.C 6 3.232 24-04-2010, 10:01 AM
Ultimul răspuns: Mel.C
  Neatza lume!!! Didu` 12 5.193 29-03-2010, 03:51 PM
Ultimul răspuns: ~Ade~
  Neatza...Lexy is here Lumiere.Kitty 1 1.733 30-01-2010, 03:48 AM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Neatza cu Bonny XD Bonny 4 2.659 16-12-2009, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Bonny
  Neatza:D Verrine 5 3.151 01-08-2009, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  `Neatza! Physalis 5 3.604 28-03-2009, 01:39 AM
Ultimul răspuns: Teh
  NeAtZa La ToTzY vA sPuN ~angelino~ 4 2.911 16-12-2008, 09:18 PM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)